Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, könyvtár, ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, könyvtár, ismerkedés?

Figyelt kérdés

Főleg lányok válaszait várom!


Egyetemista vagyok szerintem egy kb. átlagos külsővel, Szegeden tanulok. Nagyon sok időt töltök az egyetemi könyvtárban(TIK) és nagyon sok szép lány van arrafelé.


Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy titeket zavar(na)-e, ha egy fiú leszólítana benneteket?


Úgy gondolom könyvtárba általában okos csajok járnak és én is elég sok időt töltök ott, így talán érdemes lenne ott ismerkedni.Bulikat,discokat nem látogatok.(és persze komoly kapcsolatot szeretnék, nem futókalandokra kell gondolni)



2012. márc. 28. 15:14
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lány rád mosolyog, akkor szimpatikus vagy neki. Menj akkor oda hozzá beszélgetni, vagy ülj le mellé. :)

Amúgy engem nem zavarna, hogyha leszólítana tanulás/olvasás közben max. annyi, hogyha nem érek rá akkor megmondom neki, vagy felkelek és otthagyom(elköszönök.)

16/L

2012. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
akkor azért a mosoly bizakodásra ad okot:)köszi az eddigi válaszokat:)
2012. márc. 28. 15:40
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha mosolyt kapsz az csak jó jel. Odamész bemutatkozol, elküldeni csak akkor fog, ha barátja van vagy sokat kell tanulnia.
2012. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
na köszönöm a válaszokat:)mostmár csak az kell, hogy a könyvtárban tényleg helyes lányokkal találkozzak:)
2012. márc. 28. 15:45
 25/46 anonim ***** válasza:
Aztán majd mesélj, mi volt :)
2012. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
hát vélhetőleg holnap egy jó hosszú könyvtáros napot tartok, szóval ha szegedi egyetemista lányoknak a fentiek alapján szimpatikus vagyok...:)
2012. márc. 28. 16:17
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
megyek, csak azt írd le, hogy a 4 emelet közül, melyiken üljek le......mert a TIK azért valljuk be, elég nagy :)
2012. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 Paránytrilla ***** válasza:
100%

Én maximálisan örülnék. Én is sokat járok könyvtárba, de sajnos még nem történt ilyen.

Általában lányokról nem tudok nyilatkozni, de ha én konkrétan rámosolygok egy fiúra, az azt jelenti, hogy örülnék ha megszólítana. Az egy dolog, hogy később kiderülhet, semmi közünk egymáshoz, de abban a pillanatban a mosoly biztató jel. :)

26/L

2012. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
na mesélj majd :D
2012. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki.:)

Főleg,hogy szeret olvasni.

2012. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!