Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, könyvtár, ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, könyvtár, ismerkedés?

Figyelt kérdés

Főleg lányok válaszait várom!


Egyetemista vagyok szerintem egy kb. átlagos külsővel, Szegeden tanulok. Nagyon sok időt töltök az egyetemi könyvtárban(TIK) és nagyon sok szép lány van arrafelé.


Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy titeket zavar(na)-e, ha egy fiú leszólítana benneteket?


Úgy gondolom könyvtárba általában okos csajok járnak és én is elég sok időt töltök ott, így talán érdemes lenne ott ismerkedni.Bulikat,discokat nem látogatok.(és persze komoly kapcsolatot szeretnék, nem futókalandokra kell gondolni)



2012. márc. 28. 15:14
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
viccelsz?:D Én szinte minden nap bemegyek a TIK-be tanulni, de titkon remélem, h vki odajön hozzám:D
2012. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
nem vok szegedi, de hozzám odajöhetnél
2012. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
:)köszi mindenkinek
2012. máj. 24. 15:28
 34/46 anonim ***** válasza:

Öcsém, nem is értem miért nem inkább a TIK-ben tanultam eddig:) Indulok is most azonnal, ha már ilyen sok lánynak jól esne, ha megszólítanák (hasonló beállítottságú vagyok, mint a Kérdező, csak picit idősebb):)

3.emeleten leszek, HA sikerül a motoromat indulásra bírnom:D:D

2012. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
:D:D
2012. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Na találkoztál vkivel?:D
2012. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, el sem jutottam TIK-be a motorom miatt. Már nagyon elegem van belőle, pedig jó kis gép lenne az a Babetta:) Nem nagyon találom a megfelelő karburátor-beállítást, meg volt egy kis gyújtásgondom is. Ma délután folytatom:D Annyi pénzt beleöltem már, nem akarom veszni hagyni, mert egyébként már régen felgyújtottam volna mérgemben:D:D:D

Remélem ma délután jó lesz, és akár veled is összefuthatok a TIK-ben, kedves 58%-os válaszoló;)

2012. jún. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Ha kedves vagy, nem túl rámenős, de azért határozott és vicces, engem biztosan nem zavarna. :)
2012. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 Viktoria66 válasza:

Így szorgalmi időszak alatt nem zavaró :) Sőt, én pl örülnék is neki...néha eléggé unalmas egyedül tanulni, jó lenne, ha valakivel lehetne közben beszélgetni :)

L/20, ált. legfelső emelet :P

2012. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Én speciel nem örülnék neki, először is mert van pasim másodszor meg államvizsgázok és ha arra tanulok akkor nem akarom hogy elvonják a figyelmem, volt már hogy próbálkozott pár srác a könyvtárban, de normálisan megmondtam nekik hogy nem érdekel a dolog, bár én nem is Szegeden tanulok, szerintem ha nem foglaltak vagy elfoglaltak a lányok szívesen veszik a könyvtárban az ismerkedést
2013. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!