Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék olyan fiatal lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan fiatal lányt találni szexkapcsolatra később esetleg többre, aki elfogadja, hogy házas vagyok és a szeretőm lenne? 38F

Figyelt kérdés

A gyengéim a tinilányok, nagyon fiatalos kinézetű nők. A feleségem meg már eléggé benne van a korban, egyáltalán nem vonz már szexuálisan, de sok minden összeköt vele. Közös vagyon, vállalkozás, gyerek. Nem szeretném ezt felrúgni egyelőre.

Fiatal lányok (17-20-ig) mit gondolnak erről? Egy 38 éves férfire tudnak úgy nézni, mint szexuális partnerre?


2012. ápr. 21. 10:57
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

# 38-nak


sajnálom, hogy diszfunkcionális a családod, de a miénk nem az

mi szeretjük egymást, nem csak a pénz miatt vagyunk együtt, hanem szeretetből, sőt szex is van, kielégítő, de miért ne lenne egy harmadik, ha mindkettőnknek megfelel


nincs mit helyrehozni a feleségemmel, mert szeretjük egymást, szeretjük a gyerekeinket

nem csak a vagyon, a pénz tart minket együtt

2012. ápr. 21. 12:08
 42/55 anonim ***** válasza:

Hát akkor itt nincs mit tenni. Ha nektek így jó, akkor legyen, csak a gyerekre vigyázzatok, hogy később rendes emberek legyenek.

Egyébként nem hiszem hogy itt találsz ilyen lányt, mert mi nem a családosakra bukunk, ezen nincs mit szépíteni. :)

2012. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Ha találsz erre partnert ilyen feltételekkel akkor .......


Egyébként a 20 éves lánnyal, hogy ismerkedtetek meg? Eleve szexkapcsolatnak indult az egész?

Illetve, "elő volt írva" valami, hogy hányszor legyetek együtt?

Minden héten többször lefeküdtetek, vagy csak alkalomadtán?

2012. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

Nekem sok lenne ez a korkülönbség, hogy a te szavaiddal fogalmazzam meg már benne vagy a korban.

Szerintem előbb meg kellene beszélni a dolgokat.

23l

2012. ápr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
73%
Ha szeretnéd a feleséged te köcsög fel se merülne benned ilyesmi. Ha jelentene számodra valamit a házassági eskü, akkor most lenne bőr a pofádon és elválnál. Köpj fel nyugodtan és állj alá, utolsó genny alak vagy. Azt viszont jó ha tudod, hogy a 20 éves libák csak érdekből lesznek veled és nem szerelemből. Tipikus pénzem van mindent megtehetek gátlástalan idióta szarjankó.
2012. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
79%
Munkatársaid között próbáltál keresgélni?
2012. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén remélem, hogy SEHOL nem találsz ilyet! Minek rontanál meg fiatalokat, megcsalni a feleségedet? Hányingerkeltő, gyomorfordító!
2012. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom hogy sírjak-e vagy nevessek ezen a kérdésen...


Ha az én apum még élne, és beállítana egy velem egykorú fruskával azzal a dumával hogy "apu barátja egy ideig itt lakik nálunk" hát Isten bizony nem tudom mit csinálnék... A saját apám gyűlölném meg, pedig az nagyon nem én lennék.


Az egy dolog hogy nyitott házasságban életek a feleségeddel és hogy szerintetek így minden rendben van, de ne várd hogy itt ezt megértsék vagy épp támogasság, ez a legtöbb ember szemében erkölcstelenség, és lehet hogy nyiltan csalod a feleséged, mégis undorító.


Csak mert már nem az igazi a hancúr odahaza, rögtön szeretőt keresel... ahha... és mért pont 17-20 éves hozzád képes kislányokat akarsz "megrontani"? Akkor legalább keresnél a korosztályodban. Vagy bánom is én, keresgélj itt, de ne várd h megértsenek vagy elfogadjanak érte. A társadalom 90% ka ezt még mindig taszítónak találja (hál Isten).


Ha még nem lennének gyerekeitek akikkért felelősséggel tartoztok, akiknek példát kell mutatnotok, kit érdekelne mit csináltok házasságon kívül. De mindennek meg van a maga böjtje és akkárhogy is nevelitek őket, ők sem hülyék, bennük is nyomot fog hagyni.

Legalább miattuk nem kéne. Meg az a "már nálunk is lakott egy ilyen leányzó". Komolyan röhej.


Szerelmet keressel? Egy fiatal éppen éretségiző vagy kezdő fősulis nő, nem fog csak úgy jófejségből összebújni veled. Neki most kezdődik az élet, nem fog megmaradni neked ágyasnak. Mit gondolsz egy 17-20 éves lánynak az az álma hogy egy közel 40 éves pasi szeretője legyen és a családjával éljen együtt? Főképpen tartósan? Ezt komolyan végig gondolta te? Ésszel is, és nem csak a Farkaddal??


Szánalmas ez az egész, egy álomvilágba élsz, ideje lenne felébredni ez meg az én véleményem. Főképp addig míg valamelyik gyereked nem zuhan össze lelkileg. Ne nézd őket hülyenék többet látnak és értenek mint hinnéd.


Kérdésedre válaszolva:

Persze, tapasztalat szerzésnek jó lennél, esetleg h kicsit "támogasd" is... mert valamit valamiért...

De semmi többet nem kapnál főleg nem szerelmet... Különben is érdekes... azt mondod szereted a feleséged? Mégis szerelmet keresel? Nálam a szerelem ott kezdődik hogy Egy Emberbe, De akkor Rajta kívűl Senki Más Nem létezik.


EGY 17 ÉVES LÁNY VOLTAM!!!!!

2012. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
84%

A feleséged te nem szereted. Magad se hiszed és nekünk se kell beírnod. És mielőtt elkezdenél kapálózni, magad írtad: "de sok minden összeköt vele. Közös vagyon, vállalkozás, gyerek". Szerelmet sehol sem említesz az "sok minden" alatt. Bár nem hiszem, hogy tudod mi az, vagy egyáltalán a szeretet.

És nem anyu apunak nem k*rócimbije, azzal, hogy nme érzed a különbséget bizonyítja mekkora tuskó vagy.

A feleséged is sajnálom, nem csak a gyerekeket. Fogalmam sincs mivel tartod őt magad mellett, de a fejemet rá, hogy lelki beteg vagy önbizalomhiányban küzd miattad. Megint csak az írásodból jön: "A feleségem meg már eléggé benne van a korban, egyáltalán nem vonz már szexuálisan" Gondolom neki is hangoztatod, ezért is megy bele a szeretőbe, hogy ne hagyd ott, mert úgy gondolja más férfinak úgy sem kellene.

Mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül vágod tönkre a családod életét (és ha velük ezt megteszed, ki tudja mit művelsz az ismerősökkel, idegenekkel).

Igazságtalan lenne az élettől ha ezt csak úgy minden következmény nélkül megúsznád. Nagyon remélem érkezik valaki aki majd "szétrúgja a segged".

2012. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
73%

Az előttem szóló pont leírta amit én akartam :)

Ha te kedves 38as kérdező úgy néznél ki mint Brad Pitt, Johnny Depp vagy a körzeti orvosom, akkor is meggondolnám, hogy ágyba bújok-e veled az erkölcsi dolgok miatt, közel sem normális, amit te gondolsz. Szereted a feleséged, de mással akarsz ágyba bújni? Ha valakit szeretsz, akkor azt az ágyba is szeretni kell. Ha meg nem szereted, akkor válj el tőle, úgy mégis csak tisztább a dolog... Egyébként egy 17-20as lány egy idő után hidd el, megkérne téged hogy válj el a feleségedtől, mert ha szerelmet keresel, azt meg is kaphatod akár, de az a lány nem fogja tűrni, hogy te más nővel is együtt legyél. Feltéve ha épeszű az a lány. Nem leszólni akarlak, csak elmondtam a véleményem. Dönts úgy, ahogy jónak látod.

18L

2012. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!