Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék olyan fiatal lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan fiatal lányt találni szexkapcsolatra később esetleg többre, aki elfogadja, hogy házas vagyok és a szeretőm lenne? 38F

Figyelt kérdés

A gyengéim a tinilányok, nagyon fiatalos kinézetű nők. A feleségem meg már eléggé benne van a korban, egyáltalán nem vonz már szexuálisan, de sok minden összeköt vele. Közös vagyon, vállalkozás, gyerek. Nem szeretném ezt felrúgni egyelőre.

Fiatal lányok (17-20-ig) mit gondolnak erről? Egy 38 éves férfire tudnak úgy nézni, mint szexuális partnerre?


2012. ápr. 21. 10:57
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok.



"de én szerelmet, szeretőt keresek, nem prostit "


Nem is arról lenne szó, hogy "hivatásosokkal" kezdj. De azért azt beláthatod, hogy "valamiért - valamit" elv szükséges egy ilyen "kapcsolathoz". És ez a "szerelem" dolog talán egy kicsit elég naiv elképzelésnek tűnik.


A hirdetési portálok tele vannak ilyen felajánlkozókkal akik úgymond diáklányokat támogatnának. Mondjuk elképzelhető, hogy valaki aki tényleg rászorult ilyenből fedezi a tanulmányait.

De ingyen -esetleges támogatások és ajándékok nélkül- nem valószínű, hogy akad jelentkező.


Amúgy ezt megelőzően az ilyen jellegű kapcsolataiban hány évesek voltak a lányok, illetve csak ez az egy eset volt?

Ez jól müködött?

2012. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

A gyerekeim nyitottan nőttek fel, az embert nézik, hogy milyen a személyisége, nem azt, hogy egy másik emeleten, zárt ajtók mögött éppen az anyjukkal vagy a szeretőmmel szexelek-e.

Más társadalmakban ez teljesen elfogadott.

Sose csináltam semmi szexuális tevékenységet a gyerekek előtt. De ezt a kétszülős családokban sem teszik tudtommal.

A szülő szexuális élete nem a gyerekek előtt zajlik.

Van anya, apa és van apa barátnője, aki ugyanúgy részt vesz a család életében, mint a többiek. Nem prosti, nem kitartott, hanem családtag.

2012. ápr. 21. 11:53
 33/55 anonim ***** válasza:
57%

arra a kérdésre válaszolj már, hogy mit mondasz a gyerekeidnek, hogy ki ez a lány aki nálatok lakik már hónapok óta?!

"gyerekek, ő egy új néni, aki velünk fog lakni, azért hogy apukátoknak minden nap le legyen ápolva tisztességesen a farka, és sose szenvedjen semmilyen téren hiányt. amit anyátok nem tud megadni, azt rajta vezetem le. "

egyébként, nem tudom elképzelni a szituációt, hogy a nálatok lakó csaj és a feleséged ezt hogy reagálja le..

2012. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:

# 31-nek


az előző kapcsolatomban 20 éves volt a lány, amikor kezdődött, de én sem voltam még ennyi idős


a gyerekek nagyon kedvelték, természetes volt, hogy ott él

csak sajnos külföldre ment dolgozni, miután diplomázott a főiskolán, a feleségemnek is hiányzott a jelenléte, amikor elment, máig jó a kapcsolatunk, e-mailezünk, ha hazajön, akkor meglátogat minket

2012. ápr. 21. 11:58
 35/55 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Majd erről pl. élvezet lesz megírni egy iskolai fogalmazást is a családról. Van anya, van anya dugócimbije, van apa, van apa k*rvája. De a színészi készségeknek tényleg jót tesz, amikor el kell játszani, hogy kedvelem őket.
2012. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 Diavolino44 ***** válasza:
0%

A magyar társadalom ezt nem fogadja el! Nem veled van a baj hanem a gondolkodásmóddal. S valóban sok ország van ahol sokkal nagyobb a szexuális szabadság.

Viszont mivel ebből a társadalomból szeretnéd a fiatal lányt is, ő is úgy fog gondolkodni hogy veled nem kezd.

2012. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

# 33-nak


mert te a gyerekeidnek mit mondasz a feleségedről, barátnődről? azt, hogy ő az, akit esténként megraksz?

így beszélsz a feleségedről is?

azt mondtuk a gyerekeknek, hogy a lány az én barátom, aki itt lakik velünk egy ideig

ennyi

és a gyerekek nem kérdeznek olyat, hogy ki kivel dug, mert normálisan lettek nevelve


szerintem ezt intelligensen kell kezelni, ezért is keresek intelligens partnert, aki hozzánk hasonlóan nyitott, toleráns, jó ember

2012. ápr. 21. 12:01
 38/55 anonim ***** válasza:

Nem lehetne, hogy a feleségeddel rendbehozd a kapcsolatot? Hidd el, sokkal kényelmesebb lenne, ha a feleségeddel szexelnél az emeleten, és akkor még a gyerekeknek se kell magyarázkodni.

Én egyébként hasonló családban nőttem ill. növök fel, és ne tudd meg milyen rossz, amikor tudom hogy a szüleim nem szeretik egymást, hiába jó lelki-társak, azért én is látom, hogy csak érdekből maradtak együtt, a vállalkozás meg a pénz miatt. És szerintem ez a legundorítóbb dolog a világon, ha valaki a pénz miatt marad együtt a párjával, akivel alapból már rég különment volna.

2012. ápr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

# 35-nek


akkor azt is mondhatná a gyerek egy kétszülős családról, hogy apuci és anyuci csak dugópajtások, szexpartnerek

mégsem mondja, ugyanígy nem fogja egy jól működő hármas kapcsolatról sem azt mondani, amit te írtál


nem vagyunk alpári, primitív család, szeretetben élünk

2012. ápr. 21. 12:04
 40/55 anonim ***** válasza:
Nekem van egy szingli triceratopszom, szeret szopni. HA gondolod, csinálhatjuk hármasban.
2012. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!