Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék olyan fiatal lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan fiatal lányt találni szexkapcsolatra később esetleg többre, aki elfogadja, hogy házas vagyok és a szeretőm lenne? 38F

Figyelt kérdés

A gyengéim a tinilányok, nagyon fiatalos kinézetű nők. A feleségem meg már eléggé benne van a korban, egyáltalán nem vonz már szexuálisan, de sok minden összeköt vele. Közös vagyon, vállalkozás, gyerek. Nem szeretném ezt felrúgni egyelőre.

Fiatal lányok (17-20-ig) mit gondolnak erről? Egy 38 éves férfire tudnak úgy nézni, mint szexuális partnerre?


2012. ápr. 21. 10:57
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
18%

'Mit gondolsz egy 17-20 éves lánynak az az álma hogy egy közel 40 éves pasi szeretője legyen és a családjával éljen együtt? Főképpen tartósan? Ezt komolyan végig gondolta te? Ésszel is, és nem csak a Farkaddal?? '


Én nem gondolkoztam, a lány 24 én a 40-et elhagytam. És köszönöm megfiatalított a kapcsolat. Kíváncsi leszek ti mit fogtok csinálni mikor egyik reggel rájöttök, hogy bammeg, meghúztam a 3. X-et, aztán még nem is éltél mikor már a 4.-et húzod. Úgy érzed megállt az idő, de mikor tükörbe nézel elsírod magad. Nem azért mert szarul nézel ki, hanem azért mert magadat öregnek és elgyötörtnek látod! Aztán jön valaki aki bebizonyítja, hogy nem így van. Hát szarok én bele, hogy a sok éretlen gyerek mit gondol. Nekünk csodás így, a ti meg nyomkodjátok a pattanásokat :) jah, vannak gyerekeim és fogalmuk sincs arról, hogy nem az anyjukkal élem meg a legszebb órákat.

2012. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
57%

Nem a korkülönbséggel van itt spontán a gond...

Különben is egy 17 és egy 24 éves lány/nő között elég sok különbség van, minden téren.

2012. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
84%

19:33

Ha úgy érzed, hogy feleség és gyerekek mellett nem éltél és elgyötört is vagy csak szánni tudlak. Ma már az őszinteség nem divat, mert nem az a baj, hogy fiatallal vagy, hanem, hogy becsapsz, átversz másokat. Ma már a gerincesség nem divat. :(

2012. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
57%

Kedves 51. válaszoló

Azért abba gondolj már bele, hogy egy 24 éves nő érettebb, mint egy 17 éves, aki még csak nem is nagykorú.. :)

Az utolsó mondatodat pedig jobb lett volna el se olvasni, ehhez képest a kérdező mégis csak erkölcsesebb... el se tudom képzelni milyen lehet a gyermeked élete.

2012. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim válasza:
73%

Köszönöm,lányok! Örül a lelkem, hogy ilyen egészségesen gondolkoztok, nekem már alig kell valamit hozzáfűznöm.

Kedves kérdező! Mióta világ a világ, mindig voltak a gazdagabb férfiaknak szeretőik, ágyasaik, másod-, harmad-, stb. feleségeik. Ez a férfiakra beállított világ már csak ilyen. Ha azonban jobban értenéd az életet, világot, magadat, és az önzésed masszív burkán át tudnál kicsit kukucskálni, vagy akár csak sokat olvasnál, akkor tudhatnád, hogy ez a szituáció csak és kizárólag a férfinak kedvez! A nő, ha szabad akaratából dönthet, most is, ezer éve is, ötezer éve is a szerelmet kereste, amit már bocsi, csakis lelki sérültként érezhet egy veled egykorú férfi karjaiban. Azaz persze, megtalálhatod így a szerelmet, de csak a magad részéről. Egy huszonéves nő kizárólag haszonszerzés miatt fog veled szóbaállni. Ha ügyes, akkor ezt te nem is fogod észrevenni. Jó, legyünk precízek: szóba áll még veled az árva, kicsit testi fogyatékos pl. látássérült, menekült stb. azaz kiszolgáltatott helyzetben lévő nő. Normális, érzelmileg stabil lány soha nem fog ilyesmibe belemenni. (Régen sokan inkább a halált választották, mint az idősebb gazdagot.) Vagy nézd a Srí Lanka-i helyzetet, ott a mai napig ez van. Talán oda kellene költöznötök, vagy Thaiföldre. Ott ez természetes, bár hogy te ezért még szerelmet is elvársz, az tutira felsrófolja majd az árat! Remélhetőleg tényleg pénzes vagy:)

2012. ápr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!