Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék olyan fiatal lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan fiatal lányt találni szexkapcsolatra később esetleg többre, aki elfogadja, hogy házas vagyok és a szeretőm lenne? 38F

Figyelt kérdés

A gyengéim a tinilányok, nagyon fiatalos kinézetű nők. A feleségem meg már eléggé benne van a korban, egyáltalán nem vonz már szexuálisan, de sok minden összeköt vele. Közös vagyon, vállalkozás, gyerek. Nem szeretném ezt felrúgni egyelőre.

Fiatal lányok (17-20-ig) mit gondolnak erről? Egy 38 éves férfire tudnak úgy nézni, mint szexuális partnerre?


2012. ápr. 21. 10:57
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
23%

Kedves Kérdező!


Ha észrevetted oviba csöppentél! Nem itt fogod megtalálni a megoldást, és olyan embereket sem nagyon akik megérthetik a helyzetedet! Ennek egyszerű oka van. Túl szűklátókörűek és azt hiszik a saját életükön kívül másképp nem módon nem is lehet élni. Én ugyan nem vonzódom a fiatal lányokhoz, de természetesen kívánatosabbak és odaadóbbak mint az idősebb korosztály. Addig teljesítsed be az álmaidat amíg még vannak! Sok sikert!


41F

2012. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
42%

Ez szerintem teljesen normális, simán van esély 17-20 évesek közt is.

Jobb ez, mint a válás és senkit nem bánt vele.

2012. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 Diavolino44 ***** válasza:
0%

nincs ezzel semmi gond!!! Ez csak azért tűnik furcsának mert itt ez az erkölcs! Pár ezer km lentebb akinek nincs 3 felesége az egy töketlen félnótás. Indiában vannak olyan tartományok ahol megengedett, hogy egy nőnek 4 férje legyen. Akkor most mi az igazság??

Aki ezt a szerelem s a házasság elárulásnak tekinti az csak birtokolja a párját nem szereti. Én is megengedtem a páromnak ha akar nyugodtan félreléphet, csak én ne tudjam meg. Ha ő boldog és is az vagyok.


De azért egy válasszal nagyon is egyetértek. Azért a gyerekeidnek irányában ez nem jó példa.

Viszont nagyon kevés 20éves lány van aki veled fog kapcsolatot létesíteni amikor tudja hogy neked van családod. Minden nő egy normális családról álmodik nem egy ilyen félmegoldásról. S a 18 éves csajok már velem sem állnak szóba pedig még "csak" 27 vagyok.

2012. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
57%
Én a problémát teljesen megértem, csak azt nem, hogy a kérdező azt hiszi, hogy a lány (aki tegyük fel tényleg 17-20 közötti) odaköltözne? Na meg hogy nem kérne semmit az ilyen szeretősködésért? Ugyan.. a mai lányok ezt a helyzetet kihasználnák, ahogy csak lehet és utána szépen otthagynának.. :)
2012. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

# 20-nak


szerintem te nem érted a helyzetet


ahogy egy monogám pár sem szexel a gyerekei előtt, úgy mi sem

nem rohangálunk meztelenül, nem a gyerekszobában rendezünk swingerpartyt

én sem ezt láttam otthon, mégis ilyen lettem

boldog, elégedett, szerető családban élünk, amit nem adnék fel, de a szexualitásban másként gondolkodok, mint ti

miért baj ez? a gyerekeknek, a feleségemnek nem ártok, nem prostizok

2012. ápr. 21. 11:40
 26/55 anonim ***** válasza:
57%

Valóban, saját magát tényleg nem fogja bántani vele. Kényelmes is így.

De hát holló a hollónak szemét nem vájja ki. Minden nap sírni tudnék amiatt, hogy az emberekből hová tűnt az emberség. :(

2012. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

# 24-nek


nem értem miről beszélsz, már volt ilyen kapcsolatom, ide is költözött a lány, amikor megszűnt az albérlete

semmi gond nem volt, nem volt kitartott, a kapcsolatnak is csak azért lett vége, mert külföldre költözött a munkája miatt, de baráti kapcsolatban vagyunk a mai napig is

2012. ápr. 21. 11:43
 28/55 A kérdező kommentje:

# 26-nak


és én is sírni tudnék, ha belegondolok, hogy milyen szűk látókörűek a magyarok, hova tűnt a nyitottság, tolerancia?

2012. ápr. 21. 11:44
 29/55 anonim ***** válasza:
57%

Na akkor ezt nem értem. Azt mondod, nálad lakhatna a csaj, ha összejön veled. Ez eddig oké. És a gyerekeknek mit mondasz, ki ő?

Az még szép, hogy nem előttük rendezel orgiát, de mégis furának tartom, hogy magadhoz költözteted a csajt. Mert ugye nem a pincébe tartod bezárva, hogy a gyerekeid ne lássák.. :)

2012. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
80%
Hová tűnt a kib*szott toleranciám? Körülbelül akkor vesztettem el, amikor a szüleim a hozzád hasonló féreg viselkedésmóddal tönkretették az életem. Igen, kb. akkor.
2012. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!