Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Emberek : Saját versem Tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek : Saját versem Tetszik valakinek?

Figyelt kérdés

Boldog voltam ,mikor megismertelek!

Boldog vagyok,mikor veled lehetek!

S, mint egy délibáb én beléd szeretek!

Nyári estéken , én kiültem házatok elé,

vártalak , mikor nézel ki!

Szobád ablakából egy halvány ,fényt láttam , és tudtam te ott vagy!

Könnyem , mint a fehér holló ritka volt , de érted , csak mint a Duna úgy folyt!



2012. ápr. 30. 00:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szar
2012. ápr. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogj kezet a reppes gyerekkel, szokjatok le együtt a felkiáltójelekről, és szokjatok rá együtt a helyesírásra. Csókoltatlak. Amúgy nem olvastam végig.
2012. ápr. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 krvua ***** válasza:
dadaista költő jobbat írna.
2012. ápr. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az első három sorig le voltam nyűgözve.
2012. ápr. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
borzalmasan erőltetett... az első három sorban legalább a rímek rendben voltak, de utána azok is eltűntek, és tele van közhelyekkel
2012. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem bejön hanem kimegy 21L
2012. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
bocs teso de ez irto f*s
2012. ápr. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 étoile et lune ***** válasza:

Tényleg nem kellenek a felkiáltójelek.

Nekem pont hogy az első három sor nem tetszett, utána már kevésbé sablonos. A harmadik sorról az jut eszembe: Hogy szeret egy délibáb? Max mi szerethetünk délibábot, nem igaz? Hiszen ha sétálsz a sivatagban kitikkadva, és begyogyózol a szomjúságtól, akkor láthatsz délibábot mondjuk egy vizeskancsót hordozó ember képében.

Amúgy szerintem aranyos kis versike, nem kell egyből kiadónak küldeni, de ha tényleg szerelmes vagy éppen, akkor nagyon kis önfeledt versike. És akkor egy közhely: Gyakorlás teszi a mestert. Gondolom, nem is vagy 16 feletti, szóval ne bántódj meg az előző válaszíróktól. Csak gyakorolj, és olvass Te is verseket, hogy ne legyenek túl sablonosak a felhasznált képeid.

2012. ápr. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én ezt nem nevezném versnek.

Ne haragudj, de minden második ember ennél jobbat présel ki magából szerintem.

2012. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tibike31 ***** válasza:
Nincs tehetseged
2012. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!