Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok olyan személyekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan személyekről akik "hobbiszerűen társkeresőznek", sportot űzve ebből? Mennyire elterjedt ez? Esetleg saját történet, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert egyik ismerős - állítása szerint- ilyesmit csinál, heti 4-5 randit is lebonyolít, amiből 1-2 már az első találkozás után „akcióval” végződik.

Rövid történetet is írjatok, ha lehet illetve kort és nemet is.



2012. máj. 2. 12:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy ezt másképp nem is lehet csak így.

Ott a rengeteg jó nő kilistazva és jóhogy nem csak egyre fogsz ráírni, aztán ha úgy jön össze, akkor meglehet a több tali egy héten.

Főleg, h ugye tök adja magát az egész, az is belemegy a szexbe, aki nem is azért regisztrált.

Meg sok huncutság van még ott, tudnék mesélni.

2012. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%
Anna, te vagy az?
2012. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom az mennyire számít hobbinak hogy egy srác minden egyes csajnak ugyanazt a szöveget küldi el társkeresőn. :D
2012. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyszerü.Igen nekem is volt vagy 2szer akcióm, a csajt a netten "szedtem fel", de volt meg vagy 50 akivel semmi se jött össze.Nem olyan egyszerü dolog ez.
2012. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
én is társkeresön függök, de még találkozni sem akarnak velem nők, nem még hogy lefeküdni.
2012. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen idióták miatt van tele a társkereső lelki sérült lányokkal.
2012. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
44%
jaj szegény lányok, olyan rossz nekik, hogy dughatnak...tényleg ugy sajnálom öket, hogy rossz dolog történik velük.
2012. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
szegény ártatlan lányok, akik aztán igazán nem tehetnek semmiröl
2012. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

15:31


pontosan, mivel átverik a fejüket, így igencsak rossz nekik!

2012. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

én simán levágom találkozásnál, hogy ki mire megy...

engem nem vágnak át.

és aki csak "arra" megy az sem tudja, hogy lehet a végén ő sír utánam :)

2012. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!