Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok olyan személyekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan személyekről akik "hobbiszerűen társkeresőznek", sportot űzve ebből? Mennyire elterjedt ez? Esetleg saját történet, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert egyik ismerős - állítása szerint- ilyesmit csinál, heti 4-5 randit is lebonyolít, amiből 1-2 már az első találkozás után „akcióval” végződik.

Rövid történetet is írjatok, ha lehet illetve kort és nemet is.



2012. máj. 2. 12:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára vannak, akik arra hajtanak, de szerintem is ki lehet szűrni. Én több férfival is találkoztam, mire megtaláltam a férjemet. Talán két pasi volt, aki próbálkozott, mivel nem álltam kötélnek első alkalommal, nem is láttam őket többet. Nem vesztettem semmit. Aki nem akar ilyen kalandokba bonyolódni, az ne tegye, ez ilyen egyszerű.
2012. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenki olyan profi mint ti ketten! Kezdő naivságról meg ne is beszéljünk!
2012. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Természetesen,sok ilyen embert ismertem.A legtöbben neten (látatlanban) játszották a kemény fiút,aztán,mikor a lány találkozni akart velük,mindenhogyan próbálták hárítani a találkát.Vagy olyan is volt,hogy a barátnőm levelezett egy fiúval,aki különösen érdeklődőtt iránta.(nagyon jól nézett ki a fiú.) A barátnőm valós súlya 97kg,de a netes "pasijának" 57-et mondott..."Ááá,40 kiló ide vagy oda" -ezt mondta,amikor megkérdeztem,miért teszi mondta.Régebb én is jártam ilyen oldalakon,volt is rengeteg érdeklődő,sőt,jól néztek ki(nem dicsekvés..),de vagy nagy volt a távolság,vagy csak a szájuk volt nagy..
2012. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Tanulságosak. Jöhetnek még!
2012. júl. 18. 10:13
 25/27 anonim ***** válasza:

én úgy látom mindenki az igazit keresi, de személyes találkozásnál kiderül, hogy nem ő az, a srácok azért bevállalják pár estére, a lányok meg csak szimplán elutasítják az ilyet.

szóval ha azt nézzük, igazából mindenki a nagy ő-t keresi, de azt nehéz megtalálni. a férfiaknak csak vigasz a kaland ilyenkor.

2012. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

azt csak hiszed:D


jo az néha, ha nem kell drámáznod egy barátnövel, csak elmész a lányhoz, dugtok, majd másnap dugsz egy másikkal, s igy tovább.

2012. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

előző vagyok

helyesbítek: nem mindenki az igazit keresi, hanem a legtöbben

2012. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!