Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok párválasztásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok párválasztásnál számít, hogy mi a szakmája a parnereteknek?

Figyelt kérdés

Például ha egy lány műkörmös vagy fodrász elkönyvelitek buta nőcskének, vagy hajlandóak vagytok megismerni és utána eldönteni.

Ugyanígy lányok ti mondjuk járnátok egy buszsofőrrel , vagy inkább elítélitek,mert csak ennyire vitte.Légyszíves őszintén válaszoljatok,itt úgy se tudja meg senki , hogy kik vagytok. A válaszba írjátok bele a foglalkozásotokat,nemeteket,és a korotokat. Előre is köszönöm!


2012. máj. 13. 14:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nem érdekel mi a szakmája,mit végzett, engem az érdekel, hogy okos legyen. Ennek az elvárásnak iszonyú kevesen felelnek meg.

23/N - hallgató

2012. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
14-es végigolvastad amit írtam?Ha igen akkor lehet hogy rosszul fogalmaztam meg.Röviden azt írtam hogy van egy felsőfokú végzettségem amivel semmit sem érek ebben a moslék országban és ezért egy sz@r szakmát kell megcsinálnom,mert azzal tudom hogy el lehet helyezkedni még ha piti pénzért is,de meg kell élni.Talán így már menni fog az értelmezés:)
2012. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
ja és a 13-s voltam.
2012. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
22%
22-es: okold csak a "moslek orszagot" amiert olyan szakot vegeztel, amivel nem lehet elhelyezkedni...
2012. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki művelt még nem okos.Ismerek olyat aki nem néz tv-t egész nap tanul meg olvas de totál antiszoc és életképtelen.Okosnak azt tartom akinek van egyéni gondolkodásmódja nem majmolja a többieket és nem érdekli mások véleménye:)



Buszsofőrökből 2 végelet van aki nagyon (már túl normális) segítőkész és a bunkó paraszt aki elkezd okoskodni és megpróbál lejáratni a többi utas előtt.

2012. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

annyiban számít a foglalkozása, hogy elégedett legyen vele, ilyet pedig nagyon nehéz találni, mert hiába van az illetőnek jól-fizető állása, ha utálja, és ez rányomja a bélyeget a mindennapjaira.

18/L, diák

2012. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen 24-es:)
2012. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

32 -es : a buszsofőr csak egy példa volt. :D

De a tulajdonságok amiket felsoroltál akár bennûk is meglehet

2012. máj. 13. 14:43
 29/31 anonim ***** válasza:
72%
emberileg illjünk össze, de amúgy a témához még annyit, hogy nagy zsánereim a fodrász csajok :)))
2012. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem számit mivel foglalkozik, az viszont igen, hogy milyen kulturája van.Mert ha én például programozó vagyok ő meg egy fodrász csaj akinek bunkó stilusa van, nem tud felemelkedni gondolkozásban a szintemre jóérzésben, mentalitásban akkor fölösleges kinozzuk egymást.Ez nem "pretty woman, Richard Gere-vel".
2013. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!