Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nálatok párválasztásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok párválasztásnál számít, hogy mi a szakmája a parnereteknek?

Figyelt kérdés

Például ha egy lány műkörmös vagy fodrász elkönyvelitek buta nőcskének, vagy hajlandóak vagytok megismerni és utána eldönteni.

Ugyanígy lányok ti mondjuk járnátok egy buszsofőrrel , vagy inkább elítélitek,mert csak ennyire vitte.Légyszíves őszintén válaszoljatok,itt úgy se tudja meg senki , hogy kik vagytok. A válaszba írjátok bele a foglalkozásotokat,nemeteket,és a korotokat. Előre is köszönöm!


2012. máj. 13. 14:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Nem számít mivel a munkahelyemen szoktam ismerkedni:) Ott meg 8osztályostól a 2diplomásig minden végzettségű ember van de a szakmájuk ugyanaz:gyári munkás robot rabszolga:D
2012. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
De attól még, hogy nincs munkája, tudja hogy mi áll a diplomájában.
2012. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés,biztos sokaknál számít,nálam nem.Akinél számít és nem is akarja megismerni a másikat az még akár veszíthet is.Például itt vagyok én.Felsőszintű idegenforgalmi végzettségem van és semmit nem tudok kezdeni vele ebben az országban.annyi megtakarításom meg a semmiből nincsen hogy csak úgy kiköltözzek külföldre.Ráadásul most egy biztonsági őr tanfolyamot csinálok,mert meg kell élni.Ha nem is jól de kell valami.Aki elítél a biztonsági őr szó hallatán azzal én sem szeretnék megismerkedni!
2012. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
#13: A biztonsági őr se egy nagy szakma. Nem fikázásból mondom, hanem mert lófaszt nem fizetnek, neked kell intéznek sokszor minden ügyedet, egyéni vállalkozó leszel, és vagy kifizetnek, vagy nem. Persze attól függ, hol találsz helyet.
2012. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
#9 vagyok: Kicsit nehéz az összefüggést megtalálni az írásomban. :D Szóval... Ha a csaj valami informatikával kapcsolatos dologgal foglalkozik, akkor valószínűleg ért is hozzá, van közös téma. Ennyi. :]
2012. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
22/L szakács vagyok, párom 28/F és programozó
2012. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az a fontos, hogy azonos hullámhosszon legyünk.Azonos legyen az érdeklődési körünk,a céljaink,szóval hasonlítsunk sok mindenben.De ha nem is hasonlítunk annyira,akkor is fogadjuk el a másik dolgait és legyünk rá kiváncsiak,csináljunk együtt dolgokat.Ezenfelül pedig fontos, hogy hasonló környezetből jöjjünk.Most nemcsak egészen az anyagiakra gondolok,hanem a neveltetésre,gondolkodásmódra!

24n,még nem diplomás,de nemsokára :D

2012. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy mi a végzettsége, ha rendes, intelligens ember. Diplomások közt is van néhány bunkó, tisztelet a kivételeknek.
2012. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az őszinte választ.

Egyébként ha rám hallgatok nem ítéltek ez alapján. Van olyan ismerősöm aki fodrász de mellette nagyon művelt, olvasott,és okos,csak épen szívesen csinál hajakat,olyan is van aki valóban buszsofőr és művelt, és olyan is aki tanár mégis nagyon buta. Szóval szerintem nem èrdmes ez alapján ítélni,se általánosítani. De kivancsi vagyok arra,mások ezt hogyan látják,ugyhogy várom a tovàbbi válaszokat. Köszönöm! :)

2012. máj. 13. 14:20
 20/31 anonim ***** válasza:

A szakmája/végzettsége nem számít, viszont legyen hasonló az érdeklődési körünk és szeretem ha a partnerem intelligensebb mint én, mert így fel tudok rá nézni. Ezek a feltételek leszűkítik a választási lehetőséget, de ettől függetlenül nem zárkózok el senkitől az aktuális szakmája vagy munkahelye miatt.


24/L joghallgató

2012. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!