Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A küzdősportok kihozhatnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A küzdősportok kihozhatnak a depresszióból, és lehet önbizalmam tőlük a csajozásban?

Figyelt kérdés
Semmi önbizalmam, ez a csajozásból eredő kudarcok miatt alakult így, ez minden problémám forrása. A küzdősportok segíthetnek? 23/F
2012. máj. 14. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen igen. A küzdősportok megtanítanak az önfegyelemre, önbizalmat adnak, mert az edző (ha jó) kiveri belőled a szuszt is amíg nem teljesíted a maximumot. Azon kívül erősebb, szexisebb és izmosabb leszel tőle. Ha olyan sportra jársz, ahová csajok is járnak, akkor meg aztán 2t ütöttél 1 csapásra.

Járjál sportolni, minden embernek kéne, csak mindenki lusta. Én sajna pénzhiány miatt már 1 éve nem járok, de egyszerűen érzem, hogy gyenge vagyok és tehetetlen (ja és 19/L)

2012. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen téren engem nem vitt előrébb, pedig 6 évig csináltam.
2012. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze!(amennyiben komolyan veszed) Tapasztalat!
2012. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igazából mindenféle sport segít, a mozgás minden formája endorfint termel, nem csak a szex. A sport az alkatodon is változtat, és sportolás közben is tudsz ismerkedni, (ha nem magányos terepfutást választassz)!
2012. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tökösebb leszel tőle, kezd el!
2012. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az önbizalmat nem tudom, de a depiből kiszedhet.

Én nagyon depisen, önmarcangolós kedvemben kezdtem bele egy új küzdősportba, és annyira beleéltem magam, és fellelkesültem tőle, hogy teljesen megváltozott tőle az egész életkedvem, meg minden. Volt egy cél az életemben, egy biztos pont, és ez tök jó volt. Szóval én mindenképp ajánlom.

21L

2012. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen, nekem bejött
2012. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, jól fel túdod majd rúgni a bunkó csajokat.
2012. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is most kezdtem el thai box-ra járni.Az osztálytársaim (lányok) tudnak róla ( persze nem mentem hozzájuk dicsekedni vele) és egy kicsit jobban állnak hozzám.Persze az is előnyt jelent ha szépen tudsz rájuk nézni illetve mosolyogni. :)
2012. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
biztos több önbizalmat adna! személy szerint én akartam de félek a küzdősportoktól mert ügye fejre mért ütések ölik az agysejteket....
2012. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!