Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne bepróbálkoznom nála?

Figyelt kérdés
Az egyetemre jár egy gyönyörű, meseszép lány. Álomba illő, ahogy kinéz a csaj. Az arca szerintem valami gyárban lett gyártva, annyira tökéletes. Az ömlengésből ennyi elég. Ennek a lánynak van egy barátja. De! A srác egy totálisan átlagos külsejű srác. Ő is erre az egyetemre jár. A srácról annyit tudok, hogy kő gazdag. Bentley-vel jár egyetemre, állandóan öltönyben jár, csak a laptop amin jegyzetel több, mint 1 millió forint. Azt meg kell hagyni, hogy nem az a tipikus buta újgazdag típus egyik sem, kedvesek mindenkivel és nem vágnak fel a vagyonukkal, mint ahogy az újgazdag kölkök teszik azt általában. Nekem nagyon tetszik az a lány és nem szeretnék belerondítani a kapcsolatukba, de szeretném megismerni és barátságot kötni vele legalább. Ha meghívnám valamire az is gáz lenne? Szerintetek hogyan kezdjek neki? Vagy egyáltalán nekikezdjek?
2012. máj. 22. 00:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kit érdekel a vagyonuk? :D Engem a lány érdekel, felőlem a srác belefulladhat a pénzébe.
2012. máj. 22. 00:58
 12/17 anonim ***** válasza:
nem tudom,még nem volt "szerencsém" ilyen kőgazdagokhoz,de lehet hogy nem annyira foglalkoznának egy átlagemberrel.tényleg nem tudom,én nem biztos hogy próbálkoznék még barátsággal sem...
2012. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
felecsd el!!!mindenhol lányba botlassz!miért pont másé kell.nem tudod felfogni a szűk agyaddal hogy ez nem a te pályád.sopánkodsz a nagy semmin...gratula. embereld meg magad.
2012. máj. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

0:55-nek

Szóval aki gazdag az gonosz, nem érdemli meg a pénzét amiért nyilván semmit se tett. Tán nem Marx elvtárshoz van szerencsénk?

Számolj be ma mennyi pénzt, kenyeret adtál a sarki hajléktalannak, akinek a szemében bizony gazdag vagy, es mennyit küldtél az etióp éhezőknek, akik milliárdosként tekintenek az átlag magyarra is.


A kérdésre: próbálkozhatsz, de mivel van baráta, nem hiszem hogy sok esélyed lesz.

2012. máj. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Most azért mert a csajnak vonzó a külseje, képes vagy hernyóskodni ? ugyan már, ez nem férfi viselkedés...
2012. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14: jobb lenne, ha nem a demagóg moslékot köpnéd itt az arcunkba, hanem belegondolnál abba, hogy először is...

-kezdő egyetemistaként kőgazdag lesz valaki azért, mert keményen megdolgozik a pénzéért? BULLSHIT!

-a kedves apuci, anyuci mégis tisztességesen szedte meg magát a rendszerváltás után, ennyire? HOLYGOD!


a hajléktalannak a fele kajámat oda szoktam adni, ha találkozom velük, ugyanígy, ha iszom valamit.

ha valaki pénzt kér, 50-100 közötti pénzt szoktam adni neki.

etióp éhezőknek pedig nem adok egy petákot sem - nem azért, mert sajnálom tőlük, hanem azért, mert a közvetítők lenyúlnák.


hát erről ennyit.

2012. máj. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Próbálkozhatsz, de szerintem ennél a csajnál elég esélytelen, hogy befutó lehetsz.


Egy nő sem olyan buta, hogy az átlagos pasiját, aki gazdag, biztos jövőt jelent számára, dobja egy teljesen idegen, ki tudja milyen srácért.

2012. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!