Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlságosan válogatós fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan válogatós fiú vagyok. Hogyan tudnék igénytelenebb lenni és csúnya, kövér lányokhoz is vonzódni? Valami agyprogramozás esetleg segíthetne?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodjá meg he! Hülyeség amit mondanak neked a csajok, ne foglalkozz vele. Tele van az internet meg ez az oldal is ilyen írásokkal, miszerint a csúnya lányokban is meg kell találni az értékeket, meg hogy ők becsesebb belső értékekkel bírnak, meg kedvesek meg jófejek meg stb.


Nos a véleményem erről, hogy egyik esetben szegény csaj tényleg nem tehet róla, hogy csúnyának született és ezzel vigasztalódik, a másik esetben pedig lusta ahhoz, hogy igényessé tegye magát. Könnyebb neki ilyen agymosással próbálkoznia, mint neadjisten sportolni menni vagy megfürödni néha, mert jaj az nehéz.


Persze van olyan is, amikor a lány látja, hogy külsőre nem a legjobb és inkább a személyiségét fejleszti. Meg van aki alapból kövér és jófej. Belőlük lesznek a nagyon jó... haverok. Igen, mint amikor a lányok a béna gyámoltalan fiúkat bezárják a barátzónába, ugyanez előfordul a férfiaknál. Ha nem kelti fel a lány a szexuális érdeklődést akkor nem lehet mit csinálni.


Mondom, ha nem esik jól, ne erőltesd a vonzódást. Ez olyan, mintha erőszakkal akarnál meleg lenni.


Amúgy más szemszögből nézve... ahogy egy ősi dakota közmondás tartja: a lyuk az lyuk. Ha alkalmi kapcsolatokra pályázol akkor a kövér/csúnya lányokat is megdughatod egyszer, nem kell utána együtt járnotok. Nekem is volt már kapcsolatom olyan lánnyal, aki nem igen volt vékonynak nevezhető, de vészesen kövér se volt. Érdekes módon minél tovább néztem annál jobban megtetszett nekem. szóval ilyen határeset de még működött

2012. máj. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

ma 00:08


Hát én is sajnos eljutottam már közelebb testi kapcsolatba egy csúnya, kövér lánnyal és azóta még inkább undorom tőlük. Szinte rémálmaim vannak mióta vele voltam. :(


Sajnálom, de ez az igazság.

2012. máj. 23. 00:27
 13/20 anonim ***** válasza:

Az a baj veled, hogy nem ismerkedsz vékony lányokkal, hanem a tapadós kövér lányokat fogadod be.


Amúgy te vékony vagy? Magas? Alacsony?


Végülis mindegy, hogy milyen vagy, de az biztos, hogy ha nem lépsz egy lány felé sem, csak a tapadós kövérek lesznek!

21L

2012. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

ma 15:13


Vékony vagyok, de sportos vékony.


Egyébként nem egy lány szerint kifejezetten helyes. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy a vékony lányokkal tényleg nem tudok ismerkedni igazán, mert többnyire foglaltak, szomorúan tapasztalom, de nagyon viszik őket, mint a cukrot!


Itt maradnak a csúnya, kövér, piócaként tapadó lányok, akiket alig lehet levakarni magadról, még zaklatni is képes némelyik!

2012. máj. 23. 15:30
 15/20 anonim ***** válasza:
Azért van sok gyökér a szép, törékeny lányok mellett, mert ők rájuk mennek, leszarják mit mondanak nekik és nem maradnak a csúnyáknál meg.
2012. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

Hidd el annyi szép lány van még, aki nem foglalt. Amúgy most kitaláltál egy rossz kifogást, hogy azért nincs szép barátnőd mert azok már foglaltak. Mégis kinek mentegetőzöl ezzel? Magadnak? Találsz egy jó okot, hogy tiszta lelkiismerettel belenyugodhass a kudarcba. Persze ez jogos... hiszen mint írod sok sok sikertelen próbálkozásod volt már.


De ez mégis azt mutatja, hogy nem akarod igazán a dolgot, mert akkor nem adnád fel. Aki akar valamit, az talál rá módot, aki nem akar valamit, az úgyis talál rá kifogást.


Lehet, hogy én vagyok mániákus, mert én ha azt látom, hogy más fiúknak jobban megy a csajozás, mint nekem, akkor az én értékrendem szerint vereséget érzek, ami nagyon felabsz. Abba, hogy én lúzer legyek, nem fogod belenyugodni soha.


Na szóval annyi a lényeg, hogy ne add fel. Ne keresd a könnyebb utat (a kövér lányok, vagy az ha feladod) hiszen ha magadba nézel, te nem ezeket a dolgokat szeretnéd valójában. Látod, a könnyű út nem vezet eredményre, ezért tarts ki a szép lányok keresése mellett, ha kitartó vagy előbb utóbb eljön a siker.


Ha csajozási tanács kell, ott van az internet. Sok sok oldal van ilyen témában, de amit ott olvasol vagy hallasz, azt nagyon nagy kritikával fogadd. Gondold át: ez tényleg normális? Mert temérdek hülyeséget beszélnek hogy pénzt szerezzenek általa

2012. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

ma 20:22


Épp ezekkel a pua módszerekkel vallottam mindig kudarcot, bár igaz, ezek motiváltak arra, hogy végre merjek élőben is kezdeményezni nekem tetsző lányoknál is akár.


Ennek ellenére nem hiszem, hogy lehet sikerem szép lányoknál, mivel a külsőmmel nagyon nem vagyok megelégedve és nem is tudok sajnos két-három dolgot rajta változtatni, ami szerintem nagyon hátrányra helyez a többi férfitársammal szemben.

2012. máj. 23. 20:27
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen, a külső hátrányt jelent, de nem jelentős. Annyi csúnya pasinak van gyönyörű barátnője. A nők számára kb 20-30%ban számít a külső, a többi részt a személyiséged teszi ki. Ez alatt értem a férfiasságodat, az attitűdödet, a magabiztosságot. Ha bátor vagy, határozott, van önbizalmad, az a lényeg. Hiába fogod meg a nőt a külsőddel, utána a személyiségedé a főszerep, tudni kell órákon át szóval tartani a lányt, hogy az humoros is legyen, közben figyelni csomó dologra... Míg nekünk férfiaknak döntő jelentőségű a külső, addig a nők a kisugárzásodba meg úgy általában a viselkedésedbe szeretnek bele.


Én pl nagyon magas vagyok, kigyúrt, elvileg jóképű, sok lánynak tetszek. Mégis, percek alatt megérzik, hogy nem vagyok erős jellemű, nem vagyok a nagymenő. Kiskoromtól kezdve egy visszahúzódó, csendes óvatos nagyon jó gyerek voltam, alig beszélgettem, csak tanultam. Mára az lett az eredménye, hogy jól vág az agyam, ellenben nem jut eszembe semmi amiről beszélhetnék, improvizáció nehézkes, csendes vagyok és sokszor határozatlan. Mennyi jól induló csajozást rontottam el ezzel... 2 perc után mondja a csaj, hogy te biztosan tipikus jókisfiú vagy... ááá..


Ahogy kérdezted, itt segíthet valami agyprogramozás. Azt kell megtanulnod, hogy végtelen önbizalmad legyen. Nagyon nehéz és hosszú folyamat, de ezt nekem is be kellett látnom: nem élhetek úgy, hogy nincs önbizalmam, mert én mindenáron nagy dumás akarok lenni


Amúgy is azt írtad, hogy helyes és sportos vagy, akkor meg mi a baj?

2012. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
szerintem egy lúzer, aki ilyen kérdést tesz fel. nincs ezen mit segíteni.
2012. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 22:31


Az a baj, hogy én nem látom magam helyesnek, csak néhány lány írta neten meg még középsuliban egy részeg bombázó csaj mászott mindig rám, de én sosem hittem el, hogy akármelyik szép lánynak is kellenék valójában, még ha adna kis jeleket akkor sem...

2012. máj. 25. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!