Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire elvárás a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás a lányok részéről az, hogy egy 25 éves férfinak már legyen önálló lakása?

Figyelt kérdés

Ismerkedek neten, össze is jött pár lánnyal randi, aztán az egyik megtudta, hogy otthon lakok még, mert én a szülőhelyemen jártam egyetemre és most is ott élek, ott kaptam munkát.

Erre elkezdett oltogatni, meg húzta a száját, hogy anyuci pici fia vagyok, mennyire gyerekes már az, hogy 25 évesen otthon lakok és a szüleimmel egy fedél alatt élek.

Róla kiderült, hogy most végzett az egyetemen, egy léha szakon, már 18 éves korában vettek neki egy lakást a szülei, munkája van, de ilyen érettségivel is ellátható adminisztratív gagyiság, telefonos ügyfélszolgálat...

Nekem jó végzettségem van, jól keresek, olyan munkakörben, ami a diplomámnak megfelel, jóképű vagyok, sportos, csak olyan "szerencsétlen" vagyok, hogy nem idegeneknek kell albérleti díjat fizetni, hanem otthon lakom egyelőre.

Most egy nő kedvéért költözzek el albérletbe, mikor itt van a szüleim nagy háza, a munkahelyem és mindenem?

Nem spórolhatok egy saját lakásra, hanem inkább azonnal költözzek el egy bérelt lakásba, hogy az ilyen lányoknak megfeleljek? Persze ő sem a sajátjában lakik, csak papíron, mert a szülei vették neki.

Tiszta agybaj már a lányok elvárásainak megfelelni. Ti ezt hogy látjátok?


25/F


2012. máj. 23. 14:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

nem elvárás nálam:)

25L

2012. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Az exemmel, 1 év után mentünk el albérletbe, de addig mindenki otthon lakott, de volt h nálam volt h nála voltunk 2-3-4 napokat.


Miután szétmentünk hazaköltöztem mert teljesen felesleges pénzkidobás egy albérlet, főleg egyedül!


Azt a pénzt az albérletet meg tudom otthon spórolni, azt a 40-50 e Ft.

Ha ismét lenne egy olyan lány akkor lehetséges h összeköltöznénk...de az albérletet vagy 3x meggondolnám....

Persze 2 fizuból ki lehet jönni, de 1 böl nehezen.


Szóval azok tényleg h-ülye pics-ák akiknek ez mindenképp kell, h a pasi külön lakjon.


kérdem én...egyedül minek?? hol éri meg?


már azon is gondolkodom h lehet h otthon a házhoz építenénk hozzá...

2012. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nagyon sok férfinak még 38 évesen sincs saját lakása.
2012. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
ne törődj az ilyen lányokkal, nekik csak a pénzed kell. hihetetlen, hogy az kritizál, akinek a szülei mindent a segge alár raknak... hiszen, ha anyagilag nem támogatnák a szülei, neki is otthon kéne laknia. szerintem is gáz egyébként, ha egy ennyi idős fiú a szüleivel lakik, de ez a te esedben telejsen más, hiszen hülyeség lenne a pénzedet albérletre költeni, ha ott munkád. viszont egy bizonyos kor után (30 felett) már alapvető, hogy az ember nem lakik a szüleivel, függetlenül attól, hogy hol van a munkája stb. ha meg van saját kereseted, akkor lehet, hogy beszállhatnál az otthoni költségekbe. egyébként tök jó, hogy biciklivel jársz :)
2012. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Ha nagy házban laktok ahol bármikor elvonulhatsz, akkor tök természetes, hogy otthon laksz, mert akkor minek fizetnél egy kicsi albérletért. Csak akkor neveznélek anyuci pici fiának, ha mindenben anyukád szolgálna ki, mint gyerekként. Egyébként laknak ilyen fiúkák egyedül albiban is, akik hétvégén hazaviszik a szennyest és csak anyucinál esznek főtt ételt, mert a legegyszerűbb kajákat se tudják elkészíteni :D na az a gáz.
2012. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Meg neked otthon jo masert ne koltozze hulyeseg meg ahogy irtad ha nagy haz akkor meg biztos van priv ferad akkkor meg ...... be a csaj mit pattog nagyon kinyilt a csipaja nagy elvarasai vannak csak vegen a hoppon marad a holgyike.... jo en sem lakom mar otthon de akkor is meg otthon laktam 1 baratnomnek sem volt gaz.... szal hagyd figyelmen kivul udv 24 F
2012. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok és nagyjából annyi idős voltam, amikor különköltöztem, mint te. Én is családi házban laktam, jó messze volt a szoba a szüleimétől, de már nagyon nem tartottam egészségesen, hogy nem én tartom el magam. Ők éppen eleget gondoskodtak már rólam. Szóval különköltöztem egy általad lenézett társasházba. Nem igazán értheted, miről beszélek, mert te ezt a lépést még nem tetted meg. Amíg otthon éltem nem volt zavaró ez a helyzet, de amikor egyedül kellett ellátnom magam, fizetnem a számlákat, akkor éreztem igazán, hogy élek. Az albérlet a te fantasztikus fizetésed mellett nem hiszem, hogy problémát jelentene, meg kéne próbáld.

Aki lakást vesz, az hülye. Ez egy önkéntes röghöz kötés, mert így akkor is, ha megszűnik a mostani munkaviszonyod, akkor is a környéken kell munkát vállalj. Jobb egy albérlet és ha úgy adódik, mobil maradhatsz. Nem véletlen, hogy az USA-ban, Németországban is az albérletben élők vannak többen, mint a tulajdonosok.

A nőknek azért fontos, hogy külön élj, mert általában zavaró tud lenni a párkapcsolatban, ha a szülők is ott vannak. Persze vannak kivételek, de mi jobban élvezzük a kettesben töltött időt. Mondjuk, egy olyan, akinek az a fontos mi van a tulajdoni lapodon és a bankszámládon az nálam eleve labdába se rúghat.

28F

2012. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!