Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire elvárás a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás a lányok részéről az, hogy egy 25 éves férfinak már legyen önálló lakása?

Figyelt kérdés

Ismerkedek neten, össze is jött pár lánnyal randi, aztán az egyik megtudta, hogy otthon lakok még, mert én a szülőhelyemen jártam egyetemre és most is ott élek, ott kaptam munkát.

Erre elkezdett oltogatni, meg húzta a száját, hogy anyuci pici fia vagyok, mennyire gyerekes már az, hogy 25 évesen otthon lakok és a szüleimmel egy fedél alatt élek.

Róla kiderült, hogy most végzett az egyetemen, egy léha szakon, már 18 éves korában vettek neki egy lakást a szülei, munkája van, de ilyen érettségivel is ellátható adminisztratív gagyiság, telefonos ügyfélszolgálat...

Nekem jó végzettségem van, jól keresek, olyan munkakörben, ami a diplomámnak megfelel, jóképű vagyok, sportos, csak olyan "szerencsétlen" vagyok, hogy nem idegeneknek kell albérleti díjat fizetni, hanem otthon lakom egyelőre.

Most egy nő kedvéért költözzek el albérletbe, mikor itt van a szüleim nagy háza, a munkahelyem és mindenem?

Nem spórolhatok egy saját lakásra, hanem inkább azonnal költözzek el egy bérelt lakásba, hogy az ilyen lányoknak megfeleljek? Persze ő sem a sajátjában lakik, csak papíron, mert a szülei vették neki.

Tiszta agybaj már a lányok elvárásainak megfelelni. Ti ezt hogy látjátok?


25/F


2012. máj. 23. 14:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Vannak akiknél elvárás, ahogy a kocsi is.


Én pl. eldöntöttem, hogy amíg nincs valaki akivel úgy érezném hogy tényleg megéri összeköltözni, addig gazdaságosabb lesz a szülőkkel egy fedél alatt. A nézeteltéréses tinédzser időszakból jó régen kinőttem, jól kijövünk, tolerálják ha hazahozok valakit.

Mondjuk a valóságban ez a metódus kevésbé spórolós mint elméletben, mert a pénz csak elmegy erre-arra. Nálam például motorra - igaz nem mind, de nem spórolom meg a havi lakásrészletet így sem.


25F

2012. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

számomra nem elvárás, tisztába vagyok a gazdasági helyzettel. amúgy is legalább nem költekezel a nagyvilágba, gondolsz a jövődre is. nem mindenki kezdheti a csúcson...

18/L

2012. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

# 8-nak


Jó, hát a gatyáimat hol én mosom, hogy a közösbe megy, mert minek mosnánk külön minden emberre... ha összejön az 5 kg ruha, akkor beindítjuk a mosógépet, hol én, hol édesanyám, akinél éppen megtelik a gép.

Aki nem tudja kezelni az automata mosógépet, az mindegy, hogy külön lakik, vagy otthon, az úgyis balf@sz.


Sőt, főzni is szoktam, állítom jobban főzök, mint sok lány, de azért nem dobom el magamtól édesanyám főztjét, ha már egyszer úgy főzött, hogy nekem is jusson.


Magamat el tudom látni, nincs ezzel baj, csak minek kellene ehhez külön laknom?

2012. máj. 23. 15:18
 14/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked az a bajod, hogy nem sikerült még elsajátítanod egy nagyon fontos képességet: leszarni a számodra nem fontos/hülye emberek véleményét nagy ívből. :)


26 N

2012. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

# 11-nek


Ja, az, hogy nincs kocsim, azt még nem is mondtam. Amikor egy nő ezt megtudja, akkor olyan szemekkel néz rám, mint egy leprásra...

És ha megtudja, hogy országúti kerékpárral járok, akkor is csak néz, mint a moziban.

Sajnálom, a biciklin nem tudom hurcolni a pixájukat, meg azon lehet villogni, mint egy BMW jobb első bőrülésén.

2012. máj. 23. 15:24
 16/27 A kérdező kommentje:

Na igen, kicsit most felcseszett ez a lány, sz@rni kellene rá, de kíváncsi voltam, hogy mennyire általános az ő felfogása a lányok közt manapság.

Kösz a hozzászólásokat, kicsit megnyugodtam :)

2012. máj. 23. 15:25
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha valaki igazán szerelmes, leszarja, hol élsz, mid van, mid nincs. Egyik nagy szerelmem szintén az anyjával élt és nem volt kocsija. Amikor együtt voltunk pár hónapja, akkor vett egy szakadt kockaladát 200 ezerért. Imádtam őt ugyanúgy, csak a kocsijára voltam féltékeny, mert azzal sajnos többet foglalkozott mint velem. A másik nagy szerelmem pedig külön élt, de csak mert nem bírta elviselni az alkoholista, lumpen szüleit, ezért inkább fizette az albit. Közben meg volt kb. 1 db nadrágja, 2 egyforma pulóvere meg 3 rossz pólója. Ilyen csórónak szerettem.
2012. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok 25 évest ismerek akinek saját lakása van.

Annak van csak ilyen korban akinek a szülők vesznek.

2012. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nálam egyáltalán nem elvárás... Én szüleim is megtehetnék, hogy vesznek nekem egy lakást, de én innen csak akkor költözöm el, ha a (az egyenlőre ismeretlen:D) vőlegényem visz el.:)

Az ilyen ostoba libákat meg hagyd a francba, életében nem kellett semmiért sem megdolgoznia és alap dologként kezeli a lakást, kocsit, stb..



21L

2012. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
pénzéhes ri*ancoknál elvárás csak.
2012. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!