Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a lányoknak az érzelmes, megértő, szeretnitudó, visszahúzódó, nem társaságközépponti fiúk?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 20:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

utolsó, anyukád hogy van?(mi az hogy gyengébb képességü vazee?)

Tisztára ugy irsz roluk mintha valami fogyatékosokrol beszélnél.

2012. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
hagyd, úgy is pokolra jut :DDD
2012. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Azért vannak gondjaid, mert a visszahúzódó magatartásod miatt eleve NINCS ESÉLYE bárkinek megismerni téged.


Most elég buta példa, de láttad már, hogy a galambok hogy "csajoznak"? Nem? Felfújt beggyel rohangálnak a tojó után, aki rendszerint igyekszik elmenekülni. Na de érdekli ez a gúnárt? NEM! Mert 5 perc múlva már máshol próbálkozik. Te mit teszel azért hogy felfigyeljen rád a csaj? Ja hogy SEMMIT? Na ugye már látod hol a bibi!


És ezt nem lehet az "ilyen a mai világ"-ra kenni, mert ez ősidők ota így működik. Közhely szótár: Néma gyereknek anyja se érti a szavát!

2012. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

ma 15:57


Nos ez így nem teljesen igaz.


Akkor már leírom, hogy szólítottam le ismeretlen lányokat, kaptam is elérhetőséget, viszont vonzalmat nem sikerült elérnem.


Az vizsont igaz, hogy nem 5 percenként szólítgattam le újabb és újabb lányokat. Jó, ha heti egyszer összejött nagy nehezen 1-2 lány azok is többnyire barátnőikkel együtt voltak és én szintén barátaimmal mentem oda hozzájuk.

2012. máj. 25. 17:35
 25/28 anonim ***** válasza:

20:24-es vagyok :)

Mi a barátommal osztálytársak vagyunk most 4. éve, de most a tanév elején kezdtünk beszélgetni, addig a kommunikációnk kimerült a köszönésben. :D De valahogy kialakultak a dolgok :)

Semmiképp ne hallgass azokra, akik azt mondják, változz meg és legyél bunkó!! Az olyan srácok csak a r.bancoknak kellenek.. ha futó kalandokat akarsz, tényleg járj bulikba, piálj, stb, de ha jó kapcsolatot szeretnél, maradj, amilyen vagy, csak legyél kezdeményezőbb! :)

2012. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
rá ne hallgass! változnod kell, lehet hogy ezt mondja, de ha találkozna veled nem kellenél neki nagy valószínűséggel, nem azt mondják a lányok amit tényleg akarnak, nekik hülyülős vagány faszi kell, ne legyél rohadt bunkó állat, de legyél kicsit nagyképű, flegma
2012. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
te szép lányokat akarsz, azoknak meg ez kell, előző voltam
2012. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Semmi baj veled, nem kell változni.

Engem rendkívül jó pasinak tartanak a lányok, még is visszahúzódó vagyok. És igen, volt már ebből problémám.

De mi vagyunk azok a pasik, akiket nem egy 16-18 éves lány fog értékelni, hanem egy idősebb, érettebb lány. Mi komoly kapcsolatra vagyunk jók!

És a félénkség. Ha fiatal lányokkal beszélgetek, meg sem nyilvánul ez nálam. Miért? Mert egyszerűen nem tudok úgy rájuk nézni, hogy "igen, esélyes ez a lány". Nem azért mert nem lenne vonzó, hanem mert nem vagyunk egy hullámhosszon, max. annyiban, hogy kölcsönösen tetszünk egymásnak.

Ezzel szemben, ha egy idősebb lánnyal találkozok, zavarba jövök. De ahogy szokom a lány társaságát, egyre jobban oldódom fel. Viszont ehhez olyan lány kell, aki tolerálja ezt, hogy az elején bizony neki többet kell beszélnie.

Ráadásul azt sem mondhatom, hogy csak a külsőm miatt mennek bele a találkákba, hiszen van egy erős verbális készségem. Nem kell bunkónak lenni, viccesnek annál inkább. És attól hogy valaki visszahúzódó, még nem feltétlen határozatlan. Igen, sok lányt irritálja, ha ő dönt egy pasi helyett, de sok lány örül annak, ha az ő kezében van az irányítás. Nem kell mindenben egyet érteni vele, sőt nem is szabad.

Nem tudom hány éves vagy-ha leírtad volna, akkor elnézést, már nem emlékszem, mert lestem párat a kommenteken-, de szerintem próbálj beszélgetni fiatalabb lányokkal. És, ha már ott van kezdeti sikered, akkor tedd feljebb a lécet.

Amúgy nagyon sok ilyen lány van, mint amilyen vonásaid vannak neked is. Közülük kellene megkedvelned egyet.

Tapasztalataim szerint ezek a lányok nagyon értékesek, szóval ha belefutsz egy ilyenbe, akkor ők úgymond főnyeremény-státuszúak, tehát nem azt érdemlik, hogy játssz velük. Ezt csak leírtam, nem gondolom, hogy te ilyen lennél. Ne változz meg mindenben, de annyiban igen, hogy egy beszélgetésben tudj egyszerre lenni érzelmes, humoros, és figyelemfelkeltő is.

Nevettesd meg -de ne viccekkel, hanem ami spontán jön, olyan dolgokkal-, emeld ki a külső és belső értékeit is egyaránt, és beszélgess vele olyan dolgokról, amikről tudod, hogy a többi pasi nem tudna. Pl.: a hajviseletéről, hajszínről, ruházatáról.

Ezt most lehet viccesnek fogod találni, mert a "tipikus 21. századi farok vezérelt" pasik ezt például nevetségesnek tartják, viszont az értelmes lányok nagyon is értékelni fogják, hogy te még ilyen témában is megállod a helyed.

Szóval, nincs veled baj, ez az én véleményem.

21/f

2012. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!