Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a lányoknak az érzelmes, megértő, szeretnitudó, visszahúzódó, nem társaságközépponti fiúk?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 20:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

miért ne kellenének? talán azért gondolod így mert ezáltal, hogy nem vagy a középpontba, (ami NEM baj!!) nem tudom, talán nem vagy hajlamos a kezdeményezésre? amúgy én kifejezetten nem csípem azokat a srácokat, akik azt se tudják magukról kicsodák..általában visszataszít kissé. de ez akárkinél..az embereknél általában.. kicsit eltértem a tárygtól :)

ilyen vagy. ha jól érzed magad, ne változtass más miatt, vagy éppen azért mert nem jön össze egy lánnyal.. akkor az meg sem érdemel..

sok sikert azért!!:)

2012. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Hasonló a hasonlót vonzza.Ha valaki csendes az olyan partnert is választ vagyis olyannal érzi jól magát hosszú távon és fordítva.Ebben nincs semmi különös.
2012. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
teljesen egyetértek az előttem szólóval :)
2012. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

ma 20:24


Látszik, hogy neked tényleg hozzám hasonló jellemű barátod lehet. Én is csak keveseknek mutatom meg a laza, jófej énem, de a lányok nagy része nem kíváncs rám én ezt tapasztaltam eddig.


Ti hogy ismerkedtetek meg egyébként?

2012. máj. 24. 21:27
 15/28 Lifeishard ***** válasza:
100%

Íme a válasz a kérdésedre, Kedves Kérdező: azért nem kell, mert az ilyen fiúk hajlamosak átesni a ló túloldalára, sőt, sokszor eleve ott is kezdik.

A nők szeretik a kedves fickókat (az egy elb*szott baromság, hogy csak a bunkó kell nekik!), de azt nem, ha valaki folyton ad, anélkül, hogy kapna. A nő akkor boldog, ha szeretik és hozzá tud adni valaki életéhez. Ha csak kap, anélkül, hogy adnia is kellene valamit, előbb-utóbb unatkozni fog és óhatatlanul a másik fél fölé helyezi majd magát. Ha pedig feletted van, nem tud tisztelni. Ha nem tud tisztelni, szeretni sem tud. Hogyan tudna tisztelni egy körülötte lebzselő kiskutyát (no offense!)? Ha folyamatosan a jót adod, kvázi a semmiért cserébe, jön majd a duma, hogy "túl sokat adsz".

A másik baromi nagy "baj" a kedvességgel, hogy - tetszik vagy sem - úgy fogja érezni, "tartozik" Neked. Tartozásból pedig általában nem szexelnek az emberek. Szerelemből, vágyból szexelnek az emberek.

Nem bunkó szemétládává kell válni, de meg kell tanulni nemet is mondani a nőnek.

A másik dolog, hogy a nőket az önbizalom indítja be. Erről nem tehetnek, ezt számonkérni vagy ezért "haragudni" rájuk nagyon blőd dolog lenne - kb. olyan, mint rajtunk, faszikon számonkérni azt, hogy miért gerjedünk a kerek fenékre, miért szeretjük a kocsikat meg a focit/sportokat.

A szerény, visszahúzódó fiúk pedig a legtöbbször tutyimutyik. A nő nem érzi magát biztonságban (nem csak fizikai, érzelmi szinten sem!) egy határozatlan faszi mellett.

26/F

2012. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Először is azzal ha érzelmes vagy van benned szenvedély és ha megértő vagy az se baj, de az hogy visszahúzódó OLTÁRI NAGY HIBA, a nők igen is szeretik az érzelmeket sőt nagyon is csak azokat ügyesen viccesen határozottan kell tálalni:) nem pedig kis félénk p@cs ként már bocsánat, ha nőt akarsz magadnak akkor igen is tökösnek kell lenned és NEM VISSZAHÚZÓDÓNAK!! Ha nem is vagy úgy mond páva típus akkor is magabiztosnak kell lenned, ha nem megy akkor gyakorold, hozz az életedben te döntéseket és ne mások irányítsák az életed, legyen saját véleményed mindenről, ezekről kicsit gondolkozz el. És ha meglátsz egy szép csajt akkor csak menny oda hozzá nyugi nem fogja leharapni a fejed, ha az elején béna is vagy, boldog leszel hogy oda mertél menni, és minél többször mész oda annál könnyebb lesz, nem kell parázni úgy kell felfogni mint egy játékot.
2012. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Hmmmm........

Mennyi sok nőcsábász van itt, szinte már röhögök!

Speciel nincs sok kedvem este fél 12-kor 20 sort írni a kérdezőnek, de azt megjegyzem, hogy az ilyen belső tulajdonságokkal megáldott pasik tényleg olyanok mint a karakterfejlesztős mmo számítógépes játékokban a level 1-es 13 éves kisgyerekek, akik még egy nevetségesen könnyű feladathoz is egy level 80-astól kérnek segítséget :D


Na most képzeld magad a level 1-es helyébe, ott állsz a társaságban, nem vagy erős, nem vagy magabiztos, félsz az npck-től (ez esetben a NŐKTŐL) és semmit nem tudsz felmutatni. Ugyanekkor ha te lennél a level 80-as kari, akkor felnéznének rád, sok barátod lenne, és így tovább.


Jelen pillanatban amit tehetsz, az az, hogy xp-zel:

xp = experience = tapasztalat, vagyis tapasztalatot szerzel más lányoktól, beszélgetsz velük, kikéred a véleményüket az öltözködéseddel kapcsolatban, stílusoddal, frizuráddal, egyéb dolgokkal kapcsolatban. Majd ezután "megtámadhatod" a nagyobb npc-ket: a jobb csajokat.


A támadáshoz fegyverre van szükséged: mi lesz a fegyvered?

Jó fegyver a beszédkészség. Nem unatkozik melletted a lány, így randiknál is elsütheted.

Jó a humor, a nevetés. Ha te nevetsz, ő is nevet (max rajtad), DE LEGALÁBB MEGNEVETETTED! :)

Fegyver a magabiztosság, az őszinteség és a megbízhatóság.


Ha sokat HARCOLSZ a nők kegyeiért, akkor lesz tapasztalatod, szintet léphetsz, ahol már több xp kellesz, ilyen, mint például csókolózás, szex.


Persze itt is vannak prémium-opciók (vip tagság), ezt úgy hívják az életben, hogy pénz. Ha van egy vastag pénztárcád vagy egy jó verdád, bármelyik ribi aládfekszik egy éjszaka erejéig.


Játékosan magyaráztam el, mi a baj veled, remélem segítettem :) 22/F

2012. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
23:29-es ez nagyonnagy :DD 19L
2012. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

23:29-es akkor majd dobok pár skill/perk pts-t a speech skillemre!


mellesleg én is egy ilyen emberke lennék bár az érzelmes rész nélkül....szerintem

és tényleg nem vagyunk "kelendők" mert nem vagyunk elég "aktívak" ,de csak azért mert most ez a "divat" / ezt keresik én pl senki kedvéért nem fogok megváltozni, ez vagyok ha kellek így kelljek ne más emberként

és...senkiért nem fogok felvenni egy "álarcot" hogy:

"szia én Mr.Douchebag vagyok, odíbálok meg suttyó vagyok mert ez izgalmasabb."

2012. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

mert egyszerűen nem az ilyen pasik jönnek be nekünk, ennyi

én a jó pasikat szeretem, akik ugyanúgy tudnak szeretni, érzelmesek, de még társaságnak is kiválóak és jóképűen

amíg az ilyenekből van elég, addig a gyengébb képességűekre miért fanyalodnék rá?

2012. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!