Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetértetek velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek velem?

Figyelt kérdés

Szerintem értelmetlen manapság kezdeményezni a lányoknál, kivéve persze, ha magas, jóképű, izmos valaki.


De aki nem ilyen szerencsés annak felesleges is próbálkozni. EGyrészt, mert biztos a beégés, a visszautasítást, másrészt egy életre lerombolják a lányok az önbizalmát, önbecsülését a szerencsétlen, kedves srácoknak.



2012. máj. 27. 16:43
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Én is csináltam, de már nem látom értelmét az eddigi tapasztalatim alapján én is arra jutottam, hogy nagy része buta, felszínes, undok, beképzelt, volt, amelyik kifejezetten agresszív is volt. Már csak ezért sem látom értelmét leszólítani őket, ah úgysem szeretik, ja vagy biztos jó pénzes, magas pasit vártak! Az úgy már más.


Amelyik meg értelmes, kedves és jó beszélgetőpartner volt az meg mind foglalt volt, azok közül, akiket leszólítottam eddig.


Ez nem lehet véletlen.

2012. máj. 27. 16:58
 12/39 anonim ***** válasza:
Én nekem sosem a külső volt az első egy pasiban, sem a pénz, viszont ha az iq színtje olyan alacsony, hogy 2 értelmes szót nem tud kinyögni egy órás beszélgetés alatt akkor nem jövök össze vele...
2012. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Jóhogy nem véletlen. A kedves, normális, okos és csinos lányok kelendőbbek. Ezért van a legtöbbnek barátja. De ez nem azt jelenti, hogy nem is léteznek.
2012. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon bírom: kevés olyan lányt ismerek a barátaim, ismerőseim közül, akik anyagiasak lennének. És elég sokan vannak. Mégse hiszed el, ha ezt mondom. Akkor meg minek írod ki a kérdésed, minden válasz vitatható. És biztos mindenki hazudik...
2012. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
93%

Nos azt kell hogy mondjam, nagy valószinűséggel veled van a baj. Lehet hogy a csajok érdeklődtek utánad, csak ezt nem mutatták ki azonnal (te meg meg sem vártad és leléptél).

Emellett, ha tényleg nem vagy ronda, tahó, és ... hmm sznob + rengeteg ilyen jelző... akkor (és remélem, hogy nem vagy) figyeld meg, hogyha kimész az utcára és keresel egy nem valahova rohanó, hanem kényelmesen sétáló szép nőt (akinek nincs párja), szépen odamész, beszédbe elegyedsz vele és valami lesz hidd el. Ha meg nem akkor próbálkozz.

Ilyen az élet.


ÉS őszintén szólva el birok képzelni nagyobb gondot is mint a csajok hajkurászása.

2012. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
7%

Gondolj csak bele milyen szar a duciknak...

Minden eddig általam próbált lánynak az az ideálja amit leírtál. Egyetértek azzal ,hogy kell egy kis igényesség mert tetszen is a párod ,de könyörgöm mindenki a saját szintjéhez megfelelően keressen már. Eléggé zavaró ,hogy egy pufi alacsony lány 2 méteres kigyúrt gazdag srácra vár..

Ti dolgotok csajok. Sajnos én már csak barátok körében merek ismerkedni ahol megmutathatom ki is vagyok és nem csak a borítót látják:(



Természetesen a lányoknál is nehéz a választás mert ki az aki nem a bugyijába akar bejutni aztán otthagyja meg nem csak tömi a fejét hanem olyan is amilyennek elmondja magát. A régi rendszer egyszerűbb volt. A szülők gyerek korban egymásnak adták a gyerekeket ők tudták ,hogy kivel fogják leélni a maradék életüket:(

2012. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Hát sztem is veled van a gond. Túl sokat gondolkodsz, vágj bele menj oda mindenkihez aztán vagy lesz vmi vagy nem de nem kell ebből ekkora problémát csinálni.
2012. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Én nem egy hozzád hasonló sráccal beszélgettem és hidd el miután képet láttak lelépnek a fszba.... előtte meg, hogy jaj kilyen kedves aranyos vagyok....

ti is ugyan olyanok vagytok mint az átlag de várjátok,hogy elfogadjanak de ti soha nem fogadjátok el a nőt....és ez baromira bosszantó!!!

19/L

2012. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

17 :05!

teljesen egyet tudok érteni veled, de ezt a férfiaknak is be kellene látniuk, mert a tényleg csúnyább srácok is egy nagy mellű tökéletes alakú bomba nőt akarnak...holott.....ez 10000 ből ha egynek adatik...

2012. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

ma 17:08


Mivel már annyi lány mondta képeimet látva, hogy helyes vagyok, ezért sem vagyok hajlandó számomra nem vonzó kövér lányokkal összejönni.

Másrészt meg tőlem sokkal rondább csávóknak is van szép nője, akkor én miért érném be kevesebbel?!


De engem meg a lányok bosszantanak, hogy ennyire flegmák, meg egy rohdat jelet nem tudnak adni, ha tetszek nekik, max neten bókolgatnak, de élőben is csak nagy nehezen mernek szemezni. Kevés lány volt, aki tényleg mert jelet adni.

Hátrafordultak már utánam utcán lányok ez már elég feltűnő jel, a másik meg amikor megbámult a buszon a másik, a harmadik meg, amikor mellettem állt buszon és látszott hogy zavarban volt.


De ezek ritka kivételek, a lányokkal az a baj, hog ynem tudnak flörtjeleket küldeni és akkor mégis mit várnak tőlünk?!


Vaktában kinek van kedve beégetni magát egy olyan lánynál, akinek nem én vagyok a nyerő, mert neki akkor igényei vannak, hogy az már vicc.

2012. máj. 27. 17:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!