Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetértetek velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek velem?

Figyelt kérdés

Szerintem értelmetlen manapság kezdeményezni a lányoknál, kivéve persze, ha magas, jóképű, izmos valaki.


De aki nem ilyen szerencsés annak felesleges is próbálkozni. EGyrészt, mert biztos a beégés, a visszautasítást, másrészt egy életre lerombolják a lányok az önbizalmát, önbecsülését a szerencsétlen, kedves srácoknak.



2012. máj. 27. 16:43
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

ma 18:28


Kezdeményeztem már nem is egyszer, de sosem láttam azoknál a lányoknál a lelkesedést, az érdeklődést irányomba, talán egy lányt tudnék kiemelni, de ő foglalt volt és csak baráti irányba érdeklődött felőlem.


Ez az egy, a többi mind csak csalódást és fájdalmat okozott nekem.


Azt elismerem, olyna lányoknál, akik adtak jeleket még nem volt lehetőségem próbálkozni, de már abban is kételkedem, hogy nekik valóban tetszettem annak idején.

2012. máj. 27. 18:34
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

barátnőmmel most olvastuk el az összes válaszodat kérdező és arra jutottunk, hogy akaszd fel magad...


ez van szar dolog hogy pasinak születtél, neked kellene kezdeményezned meg ne legyél már puhap.öcs, Jézusom....

2012. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek: szerintem is puhap*cs vagy! Legyél már férfi.
2012. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 CMD ***** válasza:

"Kezdeményeztem már nem is egyszer, de sosem láttam azoknál a lányoknál a lelkesedést, az érdeklődést irányomba, talán egy lányt tudnék kiemelni, de ő foglalt volt és csak baráti irányba érdeklődött felőlem. "


Óóóó igen, ez klasszikus hiba. Mikor bemutatkozol neki, kicsit beszélgettek és közben az jár végig a fejedben, hogy "kezelj különlegesnek, tekints rám különlegesként, stb." ELVÁROD, hogy különlegesnek kezeljen, hogy lelkesedjen érted, ha már odamentél hozzá (ne tagadd, most írtad le).


Nem kéne teljesítménykényszerednek lennie, illetve nem kéne, hogy úgy érezd, hogy egyből az a jó, ha különlegesnek tart téged. Csak dumálj vele elvárások nélkül, ne gondolj arra, hogy te most vele mindenképp össze akarsz jönni, hanem csak simán, mint egy ember a másikkal. Aztán idővel ha tényleg bizonyítottad, hogy különleges vagy, akkor biztosíthatlak, hogy úgy is fog kezelni.

2012. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Azért vagytok így felháborodva, mert az igazságot írtam le és én ezt tapasztalom.


Ez van, egy prosti is többet ér manapság,mint sok lány.

2012. máj. 27. 20:29
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Hú, na most aztán jól odapirítottál a női nemnek. Egy prosti is többet ér? Hát akkor járkálj prostikhoz egész életedben, ők biztos nagyon becsülnek (legalábbis amíg van pénzed). Nehogy a végén megismerkedj egy normális lánnyal. Szerintem gyáva vagy és kész. Túl könnyen feladod, nincs kitartásod. Jobb is, ha prostihoz mégy.
2012. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értsek néhány válaszolóval.. Beszélgetni egy lánnyal nem azt kéne jelentse, hogy most feltétlenül össze kell jönni. Egy beszélgetés az nem több, mint egy beszélgetés, függetlenül, hogy fiúval vagy lánnyal folytatod.


Én mindig is jól éreztem magam a lányok társaságában, suliban egy sor lány haverom volt, órákat dumáltunk át. Se jóképű nem voltam, se izmos, se gazdag, csak egy srác a sok közül, aki jól érezte magát úgy, ahogy van. És valahogy szinte folyamatosan volt barátnőm, és ritkán telt el akkoriban 2 hónapnál hosszabb idő két kapcsolat között.


Aztán egy szakítás után megingott az önbizalmam, és éveking hiába próbálkoztam, nem jött össze. Folyton azon tepertem, hogy minél jobbnak tűnjek fel, mint ami vagyok, és valahogy mindig elbénáztam.


Évek teltek el, és már kezdtem lesz.rni, mert hozzád hasonlóan sosem jött össze. Egyszerűen kezdtem jól érezni magam megint a bőrömben, ahol lehetett, beszélgettem velük, engem szórakoztatott figyelni a lányok természetét, hogy mennyiben másként gondolkodnak mint mi, és láss csodát! Visszatértek a régi szép idők!


Aztán találkoztam egy lánnyal, aki még akkor is megmosolyogtatott, amikor éppen nem csinált semmit. Már nyolcadik éve nevettet meg, amiből az utóbbi 2 évben már a feleségemként.:)


Figyu! Most tekintsd úgy, hogy barátilag kicsit megrázlak, hátbaveregetlek, és azt mondom, hogy teperés egy társaságba, fogd az italod, csatlakozz a társasághoz, szólj hozzá a témához, amiről beszélgetnek, BESZÉLGESS velük, ahogy normális emberek szoktak, felejtsd el, hogy csajozni akarsz, és fogod látni, hogy ki az a társaságból, aki vevő rád, és ki az, aki nem.


És gondolkozz statisztikákban. Egy normális embernek hány lánnyal való beszélgetés jut egy kapcsolatra? 100? Szerintem valahol 500 és 1000 között. Mi következik ebből? Hogy ha a 796-ik alkalommal sem teper le egy lány, akkor nem kell Dunába ugrani, hanem egy probálkozásként felfogni, és hajrá a következő!

2012. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
.
2012. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!