Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetértetek velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek velem?

Figyelt kérdés

Szerintem értelmetlen manapság kezdeményezni a lányoknál, kivéve persze, ha magas, jóképű, izmos valaki.


De aki nem ilyen szerencsés annak felesleges is próbálkozni. EGyrészt, mert biztos a beégés, a visszautasítást, másrészt egy életre lerombolják a lányok az önbizalmát, önbecsülését a szerencsétlen, kedves srácoknak.



2012. máj. 27. 16:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
de b*nkó vagy
2012. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

ma 17:12


Sosem rajongtam a ngy mellekért. Na akkor már leírom mekkora "hatalmas" igényeim vannak.


Vékony, normál testalkat( nem kell nagy cici, meg nagy fenék sem! csak egészséges legye, ne egy sertés)


Arcra legyen benne valami vonzó benne, ami megfog. Lehet nagy orra is attól még stb.


Ennyi a külső. Hú, de nagy igények ezek, ugye?!

2012. máj. 27. 17:17
 23/39 anonim ***** válasza:
most ismerted el fiacskám, h neked is jó nő kell. akkor mégis mi jogon pityogsz itt, ha nekünk meg jó pasi kell? hmm? várom a választ. mindenki olyannak ad esélyt, amilyennek akar. ha nincs sikerélményed, nem a nőket kell hibáztatni. nem sikerül valami és egyből a világ a hülye, igaz?
2012. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem vagy magas, jóképű, izmos akkor SE a ribancoknál próbálkozz, mert azok kb csak arra jók, hogy egyszer jól érezd magad...
2012. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be a nagyon izmos srácok,de az sem jó,ha olyan vákony,hogy átszakad,semmi izom a karján,lábán... stb. Jó azt érezni,hogy erősebb nálam,és nem nekem kell megvédeni őt. A magassággal csak annyi,hogy legyen magasabb mint én,nem kell égimeszelőnek lenni. Több legyen mint 172 centi,ennyi. Arcra meg legyen átlagos,ápolt. A mostani barátom sem nagyon izmos,de nem is vékony, a kettő között van,és nem az a kimodnott hú de helyes,még csak nem is maags,ha magassarkú van rajtam,akkor majdnem akkora avgyok mint ő.

Úgyhogy nem igaz. :D

2012. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

ma 17:18


Ezek nem nagy igények pedig, csak egy átlagos nap látok legalább 10 lányt, aki tetszik nekem külsőre.


REngeteg van, az más kérdés, hogy jellemre bizonyára romlottak, a rendesebbek meg foglaltak, szóval reménytelen helyzet, nem is érdemes leszólítnai őket.

2012. máj. 27. 17:24
 27/39 anonim ***** válasza:

blablabla


meg vagy keseredve, ide érzem


nekem onnan kezdődik egy férfi, ha nem hangoztat ilyen baromságokat és elismeri, ha hibázik, vagy gyenge valamiben. nem pedig hárítja a felelősséget. gyerek vagy még. hátha felnősz te is egyszer.

2012. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 CMD ***** válasza:

"Ezek nem nagy igények pedig, csak egy átlagos nap látok legalább 10 lányt, aki tetszik nekem külsőre."


És ebből hányat szoktál megszólítani?


Vagy te már előre tudod, hogy elutasítás lesz belőle, igaz?


Ha tényleg vannak ilyen jövőbelátó képességeid, nagy hasznodat venném. Igaz, hogy más területen.

2012. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

ma 17:08 vagyok


Hát igennagy bunkó vagy és hidd el a te fajtád az, aki olyan mint a budös rbancok csak fiúba...

teszik itt,hogy nincs elvárásuk, meg hogy MÁSOKszerint helyesek, de nekik még sincs jó csajuk....hát bzdmeg remélem hogy nem is lesz, mert megérdemled ha ilyen vagy...

2012. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom ! Francért nem lehet megérteni hogy oda kell menni a csajhoz ha tetszik. Kikosaraz , hát megtörtént férfi lennél elvileg állj fel és próbálkozz! Osztályomban is annyi szerencsétlen, kedves srác van de nulla önbizalommal, még jó h nincs csajuk ha még kezdeményezni se mernek de elvárásik azok vannak. Hidd már el ha a csajok elpirulnak a jelenlétedben és utánad fordulnak az utcán csak nem lehetsz annyira szörnyű hogy mindenkitől aki tetszik kosarat kapj..Ne legyél annyira szerencsétlen hogy még próbálkozni se bírsz!

Na most ha akarod megfogadod a tanácsaim vagy nem fogadod...

- Szépen megnézed milyen is egy stílusos pasi az utcán aztán akár kínaiban akár máshol beszerzel új ruhákat. Nem muszáj azonnal az egész ruhatárat, csak apránként.

-Elmész kondizni mert a kiállásodon is javít amit pedig a lány akaratlanul is felmérnek.

-Csináltatsz magadnak valami rendes frizurát és adsz a kinézetedre.(nem kell túlzásba vinni)

-ÖNBIZALOM nem azt jelenti hogy azt hiszed és kisugárzod h te bárkit megkaphatsz. Csak normálisan.

Egy pasinak nem kell feltétlen helyesnek lennie csak jó kisugárzásúnak, sármosnak. A csajok szeretik ha a pasi kezdeményez! És ha nem vagy egy helyes,kigyúrt , pénzes pasi akkor valószínűleg nem fognak kezdeményezni a csajok meg mégis a férfi kezdeményezzen már!

2012. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!