Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony pasik mit tehetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasik mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Mi az ami elönyös az alacsony srácoknak ??

Mit tehet egy alacsony férfi azért h alacsonysága ellenére a figyelem középpontjába legyen és a csajok is kedveljék ?



2012. máj. 29. 21:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én 173 centis lány vagyok és a többi lány mellett sokszor én számítok óriásinak, szóval nyugi, a 178 cm teljesen okés. Én azt hittem 160 körül lehetsz:D
2012. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

nem 179 re gondoltam xD amúgy tudom..átlagos...blab..bla....de a mostani fiatal srácok már minimum 180 cm és azok még kicsinek számítanak :S

De ne kezdj el fikázni h hülye vok...a fentàlló problémámat segíts megoldani inkább :)

Köszi

2012. máj. 29. 21:56
 13/30 anonim ***** válasza:
jajj baz*dmeg! 178 centivel mi bajod? sajnos pont ma sikerült rákukkantanom egy kis mitugrász alacsony, de legalább vékony és semmilyen testű kis fa*sz reg.lapjára és "szerencsére" azt a csajt kúr*ja amelyiket nekem kellene. igaz, hogy ezzel nem nyugtattalak meg de azért a ku*rva anyját :D
2012. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
hozzáteszem, hogy 192 cm vagyok, meg kétszer akkora (nem zsírban). szóval meg lehet bas*zni, hogy ki milyen magas és mekkora...
2012. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
köszi egész jó rejtvènyt adtál a sok csilagal és pontokkal.xD
2012. máj. 29. 22:07
 16/30 anonim ***** válasza:

B@szd meg akkor te nem is vagy alacsony! Na húzzál a klubomból! XD


A debreceni srác, újra!

2012. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
jól vagytok már, ha 185 lennél és nem menne a csajozás, akkor más külsöségre fognád a dolgot, legvégsö sorba arra, hogy nincs legalább 20 centis péniszed.
2012. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
ja, igazuk van. 178cm az pont ideális, magas és alacsony csajokhoz is jó. az a kis majom ge*ci meg van vagy 17-175 centi max! szóval a tököm ki van már, hogy mindig azt írják itt hogy jó ha magas a pali aztán mégis tacskókkal mászkálnak. mondjuk csak elméleti síkon de akkor is kapják be az összes fas*zom...
2012. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Öreg ne nyavajogj már, én 175 vagyok kb...178 az mióta alacsony? Bár annyi lehetnék...
2012. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
61%

A legtöbb, amit az alacsony/magas/kisp.csű/nagyp.csű/vékony/nagydarab pasik tehetnek, hogy nem a hiányosságaikon pörögve sajnálják magukat, hanem keresnek valamit, amit szeretnek, amiben jók és annak örülnek.

Engem speciel (extrém esetektől eltekintve, mint pl az ápolatlanság)teljesen hidegen hagy, hogy hogy néz ki a pasi, ha negatív és nincs benne semmi érdekes, nincs miről beszélnem vele. Vannak gyengéim, persze, de lehet egy srác Adonis, ha egy unalmas, savanyú alak, nem tudok vele mit kezdeni.

23/N

2012. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!