Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha úgy néz ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha úgy néz ki hogy járni fogtok egy lánnyal, aki nem olyan könnyen megszerezhető, akkor miért smároltok más lányokkal is?

Figyelt kérdés

és azok a más lányok rib@ncok akik mindenkivel smárolnak stb.


és a nehezen megszerezhető nem elérhetetlen, csak nem mászik rá a srácra


előre is köszi a válaszokat:)

17/L, a fiú 16


2012. jún. 4. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ilyesmit nem tennék, úgyhogy passz.
2012. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert az ilyenek menő macsónak gondolják magukat akik bárkit megkaphatnak, ezzel akarják féltékennyé tenni a csajt, hogy ne kelljen érte annyit küzdeni vagy a jó ég tudja...
2012. jún. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Wgy kicsit a csávókát félre ismerted, szerintem. Én sose csinálnák ilyet, pedig most is igen elérhetetlen csajnak udvarlok. Ez az ilyen menő srác típus, aki azt hiszi minden megtehet következmények nélkül vagy nagyon féltékenyé akar tenni hátha könnyebben beadott a derekad.
2012. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!