Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetértetek? A visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek? A visszautasítás rosszabb, mint a halál. A halál lehet méltóságteljes, de a visszautasítás földbe döngölő, végtelenül megalázó. Emiatt nem tudok csak úgy ismerkedni.

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 16:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Már többen is írták, és nekem is az a véleményem rólad, hogy száalmas vagy..

Gondolj bele: lehetnél fogyatékos, beteg, szenvedhettél volna olyan balesetet, ami után nem gyógyyulnak be a sebeid, stb...

Nem akarlak meggyőzni, de ha azt gondolod, hogy a halál jobb, mint a visszautasítás, akkor próbáld ki mind a kettőt! Egy gyökérrel kevesebb lenne a világon.

2012. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát engem nem utasít vissza senki és nem is fog mert nem szoktam csak úgy odamenni senkihez bepróbálkozni :D
2012. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Ha egy nő visszautasít, az azt jelenti, hogy nem vagy neki elég jó. Márpedig szerintem ez megalázó.

2012. jún. 7. 17:05
 14/19 anonim ***** válasza:

atyaég:D


Kb olyat mondasz, hogyha nem jön magától a pénz a pénztárcádba, akkor ugyan te nem tudsz pénzt keresni...


vedd már észre magad. Egy nő nem látja egyböl, hogy mennyit érsz, nem ugy van mint a fiuknál, hogy ránéznek egy nöre és a szépsége alapján egyböl le tudják szürni, hogy miujság. Férfiaknak igenis oda kell tennie magát a nő orra elé és harcolnia. De gyenge lelkivilágod ezt a témát nem fogja fel ugy látom.


hányszor volt olyan már tudode, hogy elküldtek engem, aztán késöbb ugyanahhoz a lányhoz visszamentem és akkor meg már jo volt minden.

2012. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Így vagyok én is, mint a 13-as.

Tehát ilyen "szia kő kóla" típusú ismerkedést emiatt nem akarok végrehajtani.

Apránként közeledem, illetve figyelem, hogy mire hogyan reagál.

2012. jún. 7. 17:10
 16/19 anonim ***** válasza:
Semmi megalázó nincs egy viszonzatlan vonzalomban. A sztárok sem tetszenek mindenkinek.
2012. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

15-ös! Hányszor volt? :)

Küzdeni nőért? Ezzel megint csak alárendelem magamat a nőnek...soha.

2012. jún. 7. 17:11
 18/19 anonim ***** válasza:

Csak azt lehet visszautasítani, aki kér. Aki nem kér, kuncsorog, esedezik, könyörög stb., hanem a játék öröméért játszik, azt lehetetlen.


15-ös jókat ír, kivéve hogy a nők általában ránézésre le tudják sokszor szűrni, hogy milyen férfi lehetsz (persze ez utána felülírható). Másrészt nem hiszem, hogy harcolni kellene a nőkért (ezt egy másik kérdésnél már kifejtettem bővebben).

2012. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

,,Méltósággal meghalni nem lehet. A testünk leépül, olykor 90 éves korunkban, olykor születésünk előtt, de mindig bekövetkezik és sosincs benne méltóság. Méltósággal csak élni lehet." /Dr. House/


Ne félj a visszautasítástól! Vagy félhetsz, de akkor sose lesz senkid, mert sosem próbáltad meg. Légy magabiztos!

2012. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!