Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kivel érdemes járnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel érdemes járnom?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki nagyon bejön nekem. Nagyon jofej és nagyon helyes. De bunkó.


De viszont van egy másik srác, aki 6 évvel idősebb nálam de már teljesen egymásra hangolödtunk.



Melyik fiút válasszam?



2012. jún. 12. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos ne a bunkót!!de ha te 13vagy afiú meg 19..akkor egyiket sem!!!
2012. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zsoltit
2012. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 valaki a tömegből ***** válasza:
elég furcsa hogy egy személyt egyszerre illetsz a jó fej és a bunkó tulajdonsággal is.
2012. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hogy lehet valaki egyszerre jófej és bunkó? o.O
2012. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bárcsak én tudnék így válogatni...:D
2012. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem,.hogy sokszor jófej. Sokat lehet vele dumálni, de valamikor ott bunkozik, ilyenkor olyan, mintha nem is ismerném. Teljesen megváltozik.
2012. jún. 13. 05:51
 7/7 anonim válasza:
Lehet, hogy azért bunkózik, mert bejössz neki, és az idősebb pasik, akik náluk sokkal fiatalabb lánnyal járnak általában csak dugni akarnak, vagy éretlenek a korukhoz képest, ezért hajtanak a fiatalabb lányokra, akik még felnéznek rájuk.
2012. jún. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!