Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen olyan helyzet van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyan helyzet van, amiben én vezetem rá a fiút, hogy elhívjon?

Figyelt kérdés
Persze csak akkor fog elhívni, ha ő is szeretné, de van valami ilyen helyzet?Vagy inkább várjak még, hátha elhív magától?

2012. jún. 14. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan. Például,ha csak úgy megemlíted neki,h most ráérsz, vagy mitomén,azt mondod,h még sétálnod kell egyet,aztán hátha felajánl valamit. Ki tudja . ;)
2012. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem te is megkérdezheted, hogy nem ér-e rá sétálni

Lehet,hogy csak fél lépni :)

2012. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csinálj vagy vegyél egy kaját pl: pizza...

Aztán utána ha véletlenül összefuttok elkezdtek beszélni. Egy kis beszélgetés után mondod neki, hogy na én megyek épp otthon van egy kis pizza, és rákérdezel nincs kedved jönni. Van otthon sör is :D Akkor tuti, hogy menni fog. Utána ha jól elvoltatok arra az 1órában v több akkor már sztem felfogja ajánlani, hogy csinálhatnánk ilyet máskor is. Ha nagyon béndzsa, akkor meg "jajj épp, most megy egy új film a moziba blablabla.... és aztán arra elinvitálod"


Vagy ha, tényleg olyan akkor kérdezz rá egyszerűen te, nincs e kedved eljönni ...........


De, mondjuk ha nekem feltéve be is jönnél és te hívnál el "arra amit először leírtam" Tuti fix elhívnálak vhova:DD

Sok sikert!

2012. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!