Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajszi vagyok hogyan kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszi vagyok hogyan kezdeményezzek egy srácnál ha tudom hogy bejövök neki de nem lép semmit?

Figyelt kérdés
Nagyon félék fiú, és volt mikor rendszeresen nézet.Próbálkozott már egyszer csak mielőtt mondta volna a lényeget a barátnőim odajöttek hozzánk épp akkor.Azóta nem is beszéltünk, most ballagott el a suliból.13L

2012. jún. 20. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélj vele interneten ,kérdezd meg tőle neki mi tetszik benned,milyen típusú csajok jönnek be neki,konkrétan tetszik e neki valaki.
2012. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké de még Facebookon se igazolt vissza ......
2012. jún. 20. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor várd meg még visszaigazol.

nekem volt egy ilyen sztorim

fülig szerelmes voltam egy srácba csomót flörtöltem vele, és ő is velem. odáig voltunk egymásért, de soha a büdös életbe nem tett volna konkrét lépést az ügyben. Pedig olyan lehetőségeket teremtettem neki hogy tényleg csak ki kellett volna nyitnia a száját. Aztán kiderült hogy volt barátnője. Mondom jólvan akkor tuti nem volt semmi irántam. Később rámírt, hogy szerelmes volt belém és bármikor elhagyta volna értem azt a csajt. Mondom király ezt mondhattad volna addig ameddig nem volt pasim...

2012. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
KEDVES 16:23as! Hány éves vagy? Ha még 18 alatt vagy, van egy szupi saját sztorim. 29/L
2012. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én 13 vagyok és az a fiú aki tetszik 14 éves ..........
2012. jún. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!