Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm a randira vitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a randira vitt virágot a szemem előtt dobta a kukába, mert bulizni akart menni és útban van, meg úgyis elhervad. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tíz percig tartott volna hazasétálni hozzájuk. A virágot utolsó forintjaimon vettem.
2009. júl. 6. 13:35
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőd egy elkényeztetett buta liba.
2009. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Jó nagy bunkó, mást nem igazán tudok mondani rá.
2009. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az előzővel. Az ilyen nem érdemli meg a törődést. A helyedbe úgy otthagynám mint a sz*rt.
2009. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a kérdést én már úgy tettem volna fel:

A VOLT barátnőm ...

2009. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az a virág akkor nem sokat jelenthetett neki. :S

Tényleg jó bunkó.. :S

2009. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyenre nem érdemes az idődet pazarolni, ami ha lehet, még drágább, mint az a virág... Nem érdemli meg sem a figyelmedet, sem az idődet, energiádat...
2009. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%

Amikor megkérdezted miért dobja ki, nem is érezte kínosan magát?

Csak őt jellemzi, amit csinált. Ha kidobja a virágot, ugyan így dobja ki az eljegyzési gyűrűt, amire spóroltál, mert éppen egy bizsu van az ujján, ami tetszik neki.

Adj neki még egy lehetőséget, mondd el neki őszintén, hogy ez nagyon nem jól van így. Ha nem változik, tudod mi a megoldás... =(


Sok sikert és erőt kívánok,

Lili

2009. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
79%

én ezért nem vittem sosem randira virágot, csak akkor, ha hozzá mentem. egyébként csak a baj van vele...



ettöl függetlenül eléggé szemét húzás volt a részéről.

viszont azzal is szembe kell nézni, hogy egyre kevesebben értékelik a virágot...

2009. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
17%
Tény, hogy lehetett volna kedvesebb is, de te sem vagy akármi. A XXI. században élsz ember. Ne vegyél virágot. Nem romantikus, hanem gáz.
2009. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
A virágokat amiket a barátomtól kaptam, mindet úgy kezeltem mint egy kincset, és még most is ott állnak a polcomon (az összes) kiszárítva egy vázába. Külön vázát vettem nekik. Mindegyikre emlékszem milyen alkalomkor kaptam. A barátnőd meg egy bunkó, már bocs, lehet csak neked lenne jogod ilyet mondani rá, de szerintem nem szeret, beszélgess el vele erről. Soha többé nem vennék nem virágot, semmit. Ja és sokkal jobbat érdemelsz. Meg különben miért nem hívott bulizni téged? De mindegy is,ez mindent elárult róla. Szerintem hagyd ott. És mond meg neki változtasson az értékrendjén maga miatt elsősorban.
2009. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!