Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm a randira vitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a randira vitt virágot a szemem előtt dobta a kukába, mert bulizni akart menni és útban van, meg úgyis elhervad. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tíz percig tartott volna hazasétálni hozzájuk. A virágot utolsó forintjaimon vettem.
2009. júl. 6. 13:35
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
és, ha bosszút akarsz akkor személyesen tedd, és mosolyogj is egyet :D csak h bosszantsa a dolog a drága leányzót...
2009. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

nagyon bunkón viselkedett a barátnőd, elvan kényeztetve és egyáltalán nemtudja értékelni az apró gesztusokat.

én már rég búcsút intettem volna neki, az ilyen kapcsolatot nemlehet fenntartani ahol a lány abszolút érezteti a másik féllel h neki toöbb pénze van, és eleve ahol így viselkednek egy kapcsolatban h kidobnak egy virágot, mert nincshova tenni, azt eleve elis kéne felejteni.

2009. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Az sincs rendben, amit tett, de hogy még nem is érti ...
2009. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
82%

Én a helyedben tuti felpofoztam volna a csajt... már bocs... Amúgy nem ciki virágot adni egy lánynak, bár én személy szerint nem szeretem.

22/l

2009. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért?
2009. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Én soha egyetlen virágot sem dobtam ki, mindegyik az én kincsem, és kiszárítva megőriztem őket... Sajnálom, de a barátnőd egy érzéketlen szemét dög :( Úgy sajnállak, a szám elé kaptam a kezem mikor olvastam a kérdésed. Azt hiszem a helyedben ott szakadt volna meg a szívem... Érdemes egyáltalán egy ilyen csajjal járni? Szerintem nem biztos...
2009. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a növényekkel bánsz, úgy bánsz az emberekkel is......
2009. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

én tegnap kaptam életemben először virágot fiútól és annyira örültem neki :) olyan jó érzéssel töltött el :)

pedig amikor kisebb voltam az volt a véleményem a virágról, hogy fölösleges.. de amikor kap az ember akkor már máshogy látja az egészet :) én nagyon nagyon nagyon nagyon örültem neki :DD

a barátnőd nem tisztel szerintem.. sőt. nem hogy nem tisztel nem is szeret.. :( sajnálom..

próbáld meg megbeszélni vele, ha nem megy akkor dobd ki.. :/

17L

2009. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon bunkó volt...Nekem a szívem is belesajdul csak abba, hogy olvastam amit csinált. Nemrég kaptam a barátomtól virágot, beteg voltam és hozott amikor meglátogatott, de akármilyen virágot is kapok tőle, elteszem és nagyon örülök neki. Ez hatalmas nagy tahóság volt...Én biztos nem tudnám megbocsájtani...Ne haragudj, de vagy ilyen bunkó, vagy nem szeret. De ehhez hozzátartozik, hogy meg sem érdemel Téged...Szerintem keress egy olyat, aki megbecsül...Megérdemled!! Minden jót kívánok Neked!

21/L

2009. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Nem ismerlek, de ezek alapján ... hagyd ezt a lányt. Ezerszer jobbat érdemelsz. Nem tudom milyen érzelmek lehetnek egy ilyen lányban.
2009. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!