Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm a randira vitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a randira vitt virágot a szemem előtt dobta a kukába, mert bulizni akart menni és útban van, meg úgyis elhervad. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tíz percig tartott volna hazasétálni hozzájuk. A virágot utolsó forintjaimon vettem.
2009. júl. 6. 13:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

többiek már mindent leirtak ...


mégvmi...kaptam már ugy virágot,h buli előtt...se haza,se ismerőshöz bevinni nem tudtam,kidobás meg se fordult lehetőségként...elég nagy szórakozóhely,tök ismeretlen pultost megkértem,h amig bulizunk,a virágot tegye már el vizbe...nézett egyet,de megtette...

22/L

2009. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
19%

No én vagyok a 13:44-es azaz a Sátán. Először is kikérem magamnak, hogy ribanc lenne a barátnőm. Értékes és értelmes lány, akit szeretek. Ám ezek a tulajdonságok a te hozzászólásodból nem igazán jöttek át, kedves 14:00.

Még az ajándékokkal sincs feltétlenül baj, de nem szabad túlzásba esni, az embernek elsősorban a viselkedésével kell kifejezni az érzelmeit. (Ha meg nincsenek érzelmei, akkor pláne ne vigyen semmit egy randira.) És ha ajándékot vesz valaki, akkor legyen már jobb ötlete egy virágnál...

2009. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazán rendesek vagytok. Kicsit másképp látom a dolgokat mint amikor kiírtam a kérdést. Azért még nagyon magam alatt vagyok, de elmúlik. A (volt) barátnőm teljesen értetlenül áll a dolgok előtt, azt írja, neki is lenne oka megsértődni, mert nem "beszéltük meg" hogy virágot veszek. Nem fűztem nagy reményeket ehhez a kapcsolathoz, inkább a megalázás bánt.

Mégegyszer: köszönöm. (Változatlanul imádom a Nőket!)

2009. júl. 6. 15:25
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a virágokat!

Nagyon szeretek kapni, és szomorkodom, mikor meghalnak.

Régen sokszor kaptam, így 3 és fél év távlatában már nagyon ritkán, csak alkalmakkor. :(

Ha az a lány ilyet tett, nem érdemel meg Téged!

Sok szerencsét egy sokkal kedvesebb, őszintébb lány találásában:)


Zsófi (17)

2009. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
82%
BUNKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
2009. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

akkor tehát kidobtad? mer aztírtad h a VOLT barátnőd. ha igen, akkor nagyon jól tetted. lesz még annyi jó csajod, aki nagyon nagyon fog örülni akár egy szál virágnak is. és különbenis, miaz h nem beszéltétek meg h virágot vesz?:D ez eléggé nevetséges. a virágot meglepetésnek szokták szánni, és ezt nemszokták előre bejelenteni. hülye volt az a csaj, de teljesen.

temeg nebánkódj egy cseppet sem, többi nőd valszeg örülni fog akár az egyí szál virágnak is, mert ált minden nő szeret virágot kapni, csak a tied volt kicsit félresikeredett.

sok sikert a továbbiakban.-

2009. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Kösz!
2009. júl. 6. 18:03
 38/41 anonim ***** válasza:
77%
Én amikor vettem az egyik volt barátnőmnek egy szál virágot, ő hónapokig őrizgette...
2009. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
64%
Mekkora féreg! Remélem, soha életében nem fog kapni virágot senkitől!
2009. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
100%

fuhh ez azért durva. -.-"

nem tudom de én ugy vagyok vele hogy ha az utcán szed nekem egy szebb darabot azt se dobom ki mert Tőle kaptam és megbecsülöm.

ez a gazdagság dolog meg szerintem hülyeség.oké télleg nagyon jol esik ha kapunk virágot de egy kapcsolat nem a pénzen mulik.ha a virág 100ft vagy 10.000 mindegy mert virág az virág és nem az számit hogy mennyibe került. "neked nincs pénzed akkor majd ő meghiv mindenre"

nálunk pont forditva van a barátom nőtt fel gazdag családban és mindig kedveskedik valamivel de én jobban örülök ha elmegyünk kettesbe pl: dunapartra megnézni a naplementét :)

bocsi h hosszura sikerült.

16/L

2009. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!