Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm a randira vitt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a randira vitt virágot a szemem előtt dobta a kukába, mert bulizni akart menni és útban van, meg úgyis elhervad. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tíz percig tartott volna hazasétálni hozzájuk. A virágot utolsó forintjaimon vettem.
2009. júl. 6. 13:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
94%

Akkor a barátom és én nem vagyunk 21. századba valók? Én rendszeresen szoktam kapni.

Kérdezőnek: Szerintem pedig vehetsz virágot, csak már ne neki.. nagyon bunkón viselkedett veled.

2009. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Nem értelek 13.44-es! A XXI. században sem mennek tönkre a virágüzletek. Szerintem a nők nagy többsége szeret virágot kapni ma is.
2009. júl. 6. 13:48
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

A 13:44esnek és a hozzá hasonlóknak köszönjük hogy nekik hála ilyen elbaszott a mai világ.


A VOLT barátnőd meg egy p*csa.

2009. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Az, hányingerem van az ilyentől, biztos el van szállva magától! Hagyd ott a francba azt a ribancot. Vannak olyan lányok akiknek az az álma hogy egy férfi virágot hozzon nekik, nemhogy csak úgy kidobnák. Ááá ezen csak én húzom fel így magam?
2009. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Szép... A helyében biztos nem dobtam volna ki. Nem kérdezted meg tőle, hogy ezt mégis hogy gondolja? Én odavoltam minden egyes szálért, amit kaptam.
2009. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass arra, aki azt mondja, hogy a virág ciki. Szerintem az egyik legkedvesebb, legromantikusabb dolog, és remélem nagyon sokáig megmarad ez a szép szokás. És igen, 10 nőből 9 szeret virágot kapni. Az a maradék egy meg az elkényeztetett p*csa, aki jobb lett volna, hogyha apuci meg anyuci megnevel, ahelyett, hogy bulikba küldené a kedves kislányukat.

A virág ciki. Igen. A következő mi lesz? Ciki a csók, rögtön sz*pjuk le a pasink helyette vagy mi??

Bocsánat egy kissé nyers lett, de az ilyenek nagyon felidegesítenek.


Ezt pedig most a kérdezőnek írom.

Sajnálom ezt az egészet. Szerintem hagyd ott ezt a lányt. Tudom, hogy szereted, és hogy nagyon nehéz. De próbáld meg kívülről nézni ezt az egészet. Ha egy barátoddal történne ugyanez, te nem ezt tanácsolnád? Hagyd ott, sokkalsokkal jobbat érdemelsz. És tudod mit? Te büszke lehetsz magadra, hogy virágot vittél, és hogy benned még nem tett kárt az ilyen "cikivirágotvenni" felfogást. Sok szerencsét!


15/L

2009. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek a virág után kellene mennie, oda való.
2009. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Nagyon gazdag családban nőtt fel (velem ellentétben) mindent meg tud venni magának. Azon az estén is azt mondta: nem baj, ha nincs pénzem, majd ő fizet mindent. Na ez még hiányzott. Azóta nem beszéltünk, valamit talán érez, mert nem hív. Írt egy emailt, és nem érti min kaptam fel a savat, ő észzerűen cselekedett. Azt hiszem ennyi volt.
2009. júl. 6. 13:58
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
tedd meg vele ugyanazt, amit ő tett a virággal.
2009. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
94%

"Kedves" 13:44es!

Szerintem nem az a kérdés,hogy mi hol élünk,hanem,hogy te hol élsz?

Mi az,hogy gáz a virág,eszednél vagy te?

Gondolom te egy olyan csávó vagy,aki azt hiszi magáról,hogy ő a világ közepe és csak magától van elájulva,de igazán szerelmes nem volt még és csaja se volt még túl sűrűn,max csak ilyen kis ribancok,akiknek az a fontos,hogy minél többen berakják nekik!

Szerintem inkább neked kéne egy olyan csaj,mint a kérdezőé!

Csak,hogy tudd,nekem minden egyes csokor/szál virág megvan,amit a barátomtól kaptam és én is úgy őrzöm őket,mint a kincseket!



Ja és,hogy a kérdezőnek is válaszoljak:

Ez elég szemét húzás volt a csaj részéről,én kidobnám a francba,hagy találjon magának olyan csávót,mint a 13:44es válaszoló,aki szarik rá és semmit nem vesz neki!

Szerintem dobd ki és keress magadhoz illő,normális csajt!

Sok sikert!

Üdv!

2009. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!