Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen a találkákon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen a találkákon?

Figyelt kérdés

Randikon, találkákon ki fizesse a kontót szerintetek? Más megítélés alá esik a kérdés az első randin, vagy a második és harmadik randin, vagy amikor már egy párt alkot a két személy? Elsősorban a huszon- és a korai harmincéves korosztály válaszaira vagyok kíváncsi. Kérem csak komolyan kommentáljatok, trollkodásra és baromságokra nem vagyok kíváncsi!


A minap egy lány felháborodott, hogy első randin fele-fele arányban akartam fizettetni a számlát, nála még pénz sem volt, ígyhát kénytelen-kelletlen kifizettem az egész összeget. Szerinte az a lovagias, aki fizet, mint a katonatiszt, szerintem viszont ez nem így működik. Az itteni válaszokat amúgy tervezem, hogy linkkel együtt átküldöm a mailcímére.



2012. jún. 27. 19:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
nem. előbb dugd meg és aztán rakd ki, dolgozza le az árát :))
2012. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
áááá no no seggből szájba nem lenne !! no no nem lenni !! csak ha a helyzet nagyon forró :D :D :D :D :D :D :D
2012. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mindenki fizesse a magáét. Én sose fizetnék a nő helyett. Egyszerűen sajnálnék tőle még egy mozijegy árát is. A kaja is kár volna bele. Ha ő fizeti az övét, akkor esetleg jöhet. Én igazából nagyon szeretem magam, és magamra költeni. De az a nagy helyzet, hogy másokra meg nem szeretek költeni! Tiszta pazarlás. Meghívsz egy nőt, aztán kiderül,hogy hiába volt, akkor meg buktad a pénzedet. Ezért, jobb ha ő fizeti az ő részét!
2012. nov. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Nagy Tamás Cet ***** válasza:

Igaz hogy örök vita marad mindig. Az is igaz hogy illik fizetni a nő helyett, de nem ELVÁRÁS. A helyzet hozza. Ha pl.: ő mit tudom én csokis Séket iszik egy olyan helyen meg esetleg egy fagyit kávét nem elvárható hogy 4-5-6 ezer forintot csak simán ott hagyjon a pasi.

Mert gondolom nem egy 3 dl üdítőn zajlik a diskurzus.

2012. nov. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Az elsõ tandin te, aztán a nõ, ugyanis

NEHOGYMÁ' NE!!!

HÁT AZ MILYEN MÁ', HE?

2012. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!