Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki fizessen a találkákon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizessen a találkákon?

Figyelt kérdés

Randikon, találkákon ki fizesse a kontót szerintetek? Más megítélés alá esik a kérdés az első randin, vagy a második és harmadik randin, vagy amikor már egy párt alkot a két személy? Elsősorban a huszon- és a korai harmincéves korosztály válaszaira vagyok kíváncsi. Kérem csak komolyan kommentáljatok, trollkodásra és baromságokra nem vagyok kíváncsi!


A minap egy lány felháborodott, hogy első randin fele-fele arányban akartam fizettetni a számlát, nála még pénz sem volt, ígyhát kénytelen-kelletlen kifizettem az egész összeget. Szerinte az a lovagias, aki fizet, mint a katonatiszt, szerintem viszont ez nem így működik. Az itteni válaszokat amúgy tervezem, hogy linkkel együtt átküldöm a mailcímére.



2012. jún. 27. 19:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én mindig fizetem a részem. 21L
2012. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"de itt nem meghívásról volt szó, ő akart beülni és enni-inni"


Ha így volt, akkor ez viszont elég nagy pofátlanság a részéről. Kihasznált csak. 21L

2012. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen igazad van, nekem is feláll a szőr a hátamon az ilyen élősködő csajoktól.

Pesze fizetgess neki, aztán meg majd közli, hogy nem jössz be neki, vagy legyetek inkább barátok...

Akkor kisül, hogy mindenképp fizetni kell a szexért, csak a könyvelés más, hogy k..vákra, vagy udvarlásra fizeted :D

Ne hagy magad így kihasználni. Az a csaj egy nagy k_urva, nyugadtan küldd el neki :)

2012. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én általában fizetem a részem.Viszont mi tagadás,jól esik,és örülök neki ha pl meghív egy italra.


De mikor utoljára randitam,én csóró egyetemista voltam(vagyok),a srácnak meg jól fizető melója volt.Én akkor 19 voltam ő meg 27.Míg neki egy 1200 forintos mozijegy semmi,nekem van,hogy nem tudom kifizetni.


Szerintem a lényeg hogy mind a két fél számára megfelelő legyen.

Persze a legjobb,ha nagyjából felesbe megy.Meghív egy sörre,visszahívom.És így tovább :)

2012. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Mióta együtt vagyok a párommal (1 éve), mindig ő fizet. Én tanulok, nem engedhetem meg magamnak a mozit, strandot, vacsorákat. Engem nagyon zavar. Ő viszont mindig azt mondja, hogy így van rendjén, mert ő dolgozik, van saját keresete, és ha majd lesz munkám, akkor mehet felesbe.
2012. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
nem igazán értem. hova ültetek be? te hívtad el? ha első randi volt és te találtad ki, hogy hova menejetek, akkor igenis illik neked fizetni. (ELSŐ RANDIT ÍRTÁL) utána szerintem mehet felesben vagy össze-vissza. egyszer jártam úgy, hogy egy ásványvizet ittam az ELSŐ randi alatt, természetesen ki akartam fizetni, de a srác nem engedte, majd elhordott pénzéhes rib*ancnak...nem igazán értettem a dolgot. már ne haragudj, de ELSŐ randi alkalmával illik a fiúnak fizetnie. ha úgy veszed észre, hogy a lány pénzéhes, akkor nem találkozol vele. de szerintem ez gáz volt részedről. és nyugodtan pontozzatok le! soha senkivel nem fizettettem ki semmit.
2012. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mivel ő akart beülni és nem te hívtad meg ezért felesbe kellett volna. Mindenki azt amit fogyasztott..
2012. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
alap dolog,ha randi,ha nem. mindig aki mondja h menyunk ide vagy oda az fizet. pl ha azt mondja igyunk egy kavet akkor o fizet, a sajatjat legalabbis mindenkepp. elkepeszto bunko a csaj!!!es meg penzt se visz??ugy fogyaszt h total nincs nala semmi??? es meg o akarta raadasul?? hagyd a fenebe a libat!!!!!
2012. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Nos.


Első randinkon ha a pasi fizet az normális. Mindig ha nem így alakult akkor azt esetemben a lány ajánlotta. Eleinte mindig fizessen a pasi. Nincs azzal baj.


Később meg ha kapcsolatban él az ember akkor az már nagyon más... Egy élet egy pénztárca.. Legalábbis nálam..:)

2012. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azonnal lapát az ilyen nőnek. Én már 1szer besz0ptam ilyennel. Igaz hogy ilyenkor a "kis fejre" hallgat mindenki, de menekülj a r1banctól !
2012. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!