Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érezhet irántam ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam ez a pasi?

Figyelt kérdés

Ismerek egy ilyen "titokzatos" pasit. Nagyon nagyon bejön. De nagyon idegesítő,h ennyire titokzatos. Fogalmam nincs róla,mit akar. Mindig a legváratlanabb pillanatban bukkan föl,és mindig "úgy" néz a szemembe. Annak ellenére h sosem keres,mégis úgy érzem,szerelmes belém. olyan sokszor bukkan fel véletlenül. Most legújabban egy meglepetése is van,de semmit sem árult el róla. Közben viszont én összejöttem egy másik fiúval,mert egyszerűen megölt az érzés,h nem tudtam,mit akar. (Azt hiszem,nem kellett volna,csak egyszerűen már szükségem volt valakire,és róla legalább tudtam,h mit akar.) És amióta elárultam neki,h van valakim,teljesen eltűnt,egyáltalán nem keres.

Ezek után már ne is számítsak semmire? Még volt velem terve,az most félbemaradt? Mit érezhet irántam?



2012. jún. 27. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

"És amióta elárultam neki,h van valakim,teljesen eltűnt,egyáltalán nem keres." -> Szerintem egyértelmű, hogy ne várj tőle semmit. :S 2 oka lehet, hogy eltűnt:

1.) Eleve nem is akart semmi komolyat.

2.) Ha mégis szeretett volna tőled valamit, akkor lehet, hogy "feladta", mert hogy biztos nem jön be neked, hiszen más a barátod. De erről meg azt gondolom, hogy ha annyira akarna téged, akkor nem hagyná ennyiben...:S

2012. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bármilyen terve is volt, már nincs jelentősége.
2012. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"De erről meg azt gondolom, hogy ha annyira akarna téged, akkor nem hagyná ennyiben...:S"

szúrja le a mostani paliját vagy mégis mit csináljon?

ha a csajnak van palija akkor annyi, nincs többé.

2012. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oks, hülyeség mindenkinek magából kiindulni...de ha én lennék ilyen helyzetbe, hogy tetszik/szeretem és közben lesz barátnője, lehet, hogy először megtorpannék, hogy akkor én nyilván nem jövök be neki és hagynám a fenébe, de egy idő után akkor is kibukna belőlem és elmondanám neki.
2012. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor minek jöttél össze ezzel a sráccal, ha közben az a titokzatos tetszett neked?! Te észlény! -.-"
2012. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, mit érez. Te már lemondtál róla, amikor meghoztad a döntésedet. Biztos nem zeng rólad ódákat :)
2012. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!