Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány, aki normális, nem bűn ronda, és egyedülálló? Ugyan mutasson már valaki egy ilyet! Csak felbasz, hogy minden csaj dobálózik azzal, hogy minden faszi direkt a ribancokra bukik.

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 10:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ez igaz,szinte minden pasinak a ribancok kellenek.... Nemtudom,én sosem követtem azt,hogy ribanc legyek,de mégis.....de egyedülálló vagyok:)
2012. júl. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Haha, én itt vagyok :D

Én meg pont hogy pasit nem találok ilyet...

2012. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A lányok többsége normális, szép és nem ribanc, csak az a baj, hogy:

1.) Rondának érezzük magunkat

2.) Aki nekünk tetszik, annak a barátnője/aki neki tetszik alapból megkapja a 'ribanc' minősítést, attól függetlenül, hogy tényleg az-e.

Nos, ezért mondják a lányok, hogy minden pasi a ribancokra bukik. Mert nekünk lányoknak az aktuális kiszemelt jelenti a föld összes pasija közül az egyetlent. A többi nem is érdekes, egész addig, míg ki nem szeretünk az adott pasiból. Remélem segítettem. -/L

2012. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Lányok a tizen-, huszonéves korosztályban valóban nehezebb helyzetben vannak. Ott sok fiúnak még a darabszám a fontos.
2012. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm ilyen :) Szerintem gyönyörű, kedves, értelmes, stb, és nincs barátja :)

Nem, nem mutatom be senkinek :D :D

18L

2012. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én sem találtam még ilyet, akiben valóban volt valami szerethető, az többnyire kövér volt, én meg sajnos nem vonzódom a túlsúlyos lányokhoz, pechemre a vékonyabbak a gyengéim, de ők meg a legromlottabbak jellemre, szinte már kerülöm őket és távolról megnézem, mert ők jönnek be, de semmi több csak a szemnek engedek. Lehet fel kéne ébrednem és elhinnem végre, hogy hiába keresgélek, mert olyan lány nincs is, aki külsőre is bejönne nekem és még jellemre is szerethető, kedvelhető lenne.
2012. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Na hát ez akkora baromság amit írtàl, csomó kedves lányt nem szólítanak ke, mert szép és akkor biztos szemét is, nem a külsőtől függ, hogy milyen az ember belseje.
2012. júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Én bűn ronda vagyok és foglalt, salalalalaaaa! :P

22/L

2012. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Szia/Sziasztok!:-)

Én pl. normálisnak tartom magam és szingli vagyok. Kinézetre se vagyok ronda meg azért hülye sem vagyok. (És ezt most nem beképzeltségből írtam.) Csak azért mert sminkelem magam, divatos ruhákban járok, szolizom és be van festve a hajam, attól még nem vagyok egy "rib*nc", ahogy nagyon sokan gondolják. Először szerintem mindenki ismerjen meg (és most nem csak magamra gondolok, hanem mindenkire, aki olyan vagy legalábbis hasonló stílusú, mint én) és utána mondjon véleményt.


Szóval ezzel csak annyit szeretnék mondani, hogy ha a fiúk/férfiak nem rögtön kinézetről ítélnének és nem mondanák rögtön azt, hogy "Na! Ez is csak egy kis k*va.", csak mert sminkel, divatos, szolizik és festeti a haját, akkor lehet, hogy találnának normális lányokat is köztük. Én például azért csinálom, mert nincs elég önbizalmam (azt most hagyjuk,hogy miért) és így jobban érzem magam. Lehet,hogy mások is így vannak vele. Meg szerintem ez fontos is, így legalább adok/adunk magamra/magunkra. :-) Szóval attól még, mert valaki "cicababás", még nem kellene elítélni szerintem. Először meg kellene ismerni és majd utána lehet levonni a következtetéseket, hogy tényleg egy "üresfejű" liba-e vagy azért van némi "sütnivalója" és intelligens-e. :-)

És egyébként ezt félretéve..... szerintem azért bőven akad olyan ember, akinek nem az ilyen stílusú lányok jönnek be és boldogok. Úgyhogy én nem állítanám,hogy minden pasi olyan, mint ahogy a kérdező írta. :-)

16/L

2012. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én találtam pár ilyet 1-2 társkereső oldalon akikről írsz legalábbis ezt állították magukról, hogy ugye jaj én az igazit keresem, rendes pasi kell oan sokan becsaptak brühühüh :'(... NA azt érted írok nekik azt még arra se méltóak, hogy válaszoljanak h menj a f*szmba pedig a hirdetés friss és azóta jártak az oldalon... a pofámmal meg nincs semmi baj és nem írtam semmi olyat ami elriasztotta volna őket... én szerintem ez ilyen agybetegség ez náluk... szerintem s*ggfejnek kell lenni... mittom n pl írd be ide h Csernus xD és kidob egy csomó csöpögő szajhát aki azt kérdi hogyan tudna eme s*ggfejjel összejönni... tetszik nekik a lealázás
2012. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!