Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány, aki normális, nem bűn ronda, és egyedülálló? Ugyan mutasson már valaki egy ilyet! Csak felbasz, hogy minden csaj dobálózik azzal, hogy minden faszi direkt a ribancokra bukik.

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 10:03
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
Igen, lányos osztályba, gimibe járok és szerintem nálunk nagyon sok ilyen lány van. Okos, értelmes, aranyos. De sajnos mi meg normális srácokat nem találunk... :) Hát nem vicces?
2012. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok.
2012. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Egyben elolvasva mindent érdekes dolgok jöttek le! :)

Valóban szerintem is igaz, hogy sokan megjátsszák magukat, hogy az igazit keresik, de nem érdekli őket, és sokaknak jól esik a bealázás, kedves sráctól elriadva menekülnek stb stb.


Úgy változtatnám meg inkább a kérdésemet, hogy a közelebbi környéken van-e ilyen. (felém Bács-Kiskun megyében, vagy épp egy más srácnak a környezetében aki hasonlóan vélekedik)


Nem hinném, hogy erre kell alapozni, hogy nem merik leszól ítani mert túl szép lány úgyis ribanc stb.

Én rengeteg nőt leszólítottam már, ezen nincs is mit dicsekedni.

Volt, hogy valaki csak azért nem akart tőlem semmit, ki is mondta, mert rendes vagyok, ha kicsit szemét lennék már tuti járna velem.

Más meg mondta, hogy szexuálisan vonzódik hozzám, meg legjobb fejnek tart, de nem mer belemenni inkább ne, de mindenki más olyan szemét blablabla.


Volt, hogy direkt majdnem 1 évet arra szántam, kíváncsiságból, hogy minél több nővel ismerkedjek, kíváncsi voltam, hogy vannak úgymond az arányok, és elég negatív tapasztalatokkal jöttem ki a dolgokból sajnos.


Végül kipróbáltam sok stílust és az tetszett mindenkinek majdnem, hogy kicsit aláztam meg bunkó voltam beszóltam, letörtem az egójából, és hirtelen én lettem a jó csávó.


100 mőből akivel ismerkedtem 3-4-re mondhatom azt igazán, hogy vannak kivételek, és korrektek, csak ott vagy a hatalmas távolság miatt nem ment volna a dolog, vagy beléptünk már egy szoros barátságba és nem lehetett volna ezt elképzelni.



Szóval érdekes dolgok ezek. :)

És a mutassatok egy ilyet, nem arra értettem, hogy akkor én most itt akarom megtalálni az ilyen tökéletes lányt, bár az sem volna rossz dolog! Csak kíváncsiságból. :)


Aki itt írta hogy ő belefér ebbe a normális kategóriába, komolyan le a kalappal, mert belőletek sajnos nincs ám túl sok!


22/F

2012. okt. 12. 13:09
 24/25 anonim ***** válasza:
A no olyan mint a parkolohely: foglalt, fizetos vagy rokkant.
2013. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz. A jóképű, VAGY, gazdag, VAGY nagydumás férfiak simán el tudnak ilyen nőket csábítani, az átlagosaknak meg nincs elég önbizalmuk, vagy a fenti tulajdonság hármasából nincs meg valamelyik ezért esélyük sincs. Az csinos egyedülálló nőkkel meg valami nincsen rendben. Vagy karrieristák, vagy rohadtul válogatósak, vagy őrültek.


Összegezve, a megoldás, hogy lejjebbadod a mércét átlagos, vagy azalatti nőkre. Lesz egy barátnőd, aki lehet még szeret is, még az is lehet megszereted, vagy eldobod mert nem olyan jó nő. (utóbbi van nálam, inkább maradok egyedül, de nem járok olyan lánnyal, akibe nem vagyok halálosan szerelmes)


Másik megoldás, hogy ha nem vagy jóképű, nincs stílusod, nem vagy gazdag, vagy nem vagy elképesztően érdekfeszítő, humoros, sikeres stb, akkor megpróbálsz ráállni valamelyikre. Nem minden csak adottság kérdése. Előbb utóbb ezt észreveszik a nők, és lesz önbizalmad, majd jó nőd. Hidd el, van több olyan srác ismerősöm, akik egyáltalán nem jóképűek, sőt csúnyák. Mégis valamivel kitűntek, és olyan nőjük van akivel leélném az életemet szívesen :D

2013. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!