Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy reménytelenül érzelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy reménytelenül érzelmes, álmodozós, elmélkedős, szerelemre szomjas srác találhat-e manapság olyan lányt, aki elfogadná így és nem egy alfa macsóra vágyik?

Figyelt kérdés
Én valahogy azt tapasztalom, hogy manapság sokkal sikeresebbeka buta, ordibálós, nagydumás, verekedős rossz fiúk. Akik másokkal kötekednek, beszólogatnak, esetleg másokat megaláznak. Nem értem miért ezek kellenek a lányoknak, mi a jó abban, hogy nem tisztelik az embertársaikat és állandóan balhéznak. Csak én vagyok ilyen békepárti? Velem van a baj?

2012. júl. 13. 23:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ma 00:13


Igen, ilyet kerestek, de csak barátnak vagy lelki szemetesládának, közben meg keféltek az érzéketlen, balhés izomállatokkal.

Egy valamit megtanultam hamar, a lányok mást mondanak, mint amire vágynak valójában...

2012. júl. 14. 03:23
 12/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Általánositás megint.
2012. júl. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Egy cipőben járunk kedves kérdező!
2012. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!