Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell mondani egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell mondani egy csajnak ismerkedéskor? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval, olvastam már itt az oldalon nem egy hasonló kérdést, de vagy csak trollkodtak leginkább a válaszolók vagy ilyen válaszok jöttek: ami eszedbe jut, hobbi, suli, család, zene stb... Ez nagyon jó csak akinek épp az a gondja, hogy nem tudja, hogy magát az egész beszélgetést, hogy kezdeményezze az ezekkel az elég tág témakörökkel nem nagyon van kisegítve...

Ezért arra gondoltam jó lenne ha páran leírnának néhány konkrét esetet hogy ti mikor odamentetek egy idegen lányhoz hogy kezdtetek el beszélni vele. Nem csak annyit, hogy szia mivan, mizujs, hogyvagy, hanem az első 5-6-7 nem tudom hány mondatot a legelejétől odáig hogy rendesen beindult a beszélgetés....

Valamit azt is leírhatnátok, hogy hogyan kell odalépni, viselkedni ha egy nővel beszélgetünk



2012. júl. 21. 18:00
 1/7 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
"Szia lenne kedved eljönni valahova ,mert szeretnélek jobban megismerni és ki tudja...lehet hogy barátok leszünk"(Khmmm persze barátok.Ez egy tökös verzió)Egész lényege hogy legyél magabiztos
2012. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

te végig olvastad amit írtam pont erről beszéltem...

kizártnak tartom, hogy te odamentél egy lányhoz és az előbb leírtakat csak úgy köszönés nélkül minden előzmény nélkül bemondtad neki...


egyébként nem magam miatt tettem fel a kérdést nekem van barátnőm

2012. júl. 21. 18:24
 3/7 anonim válasza:
Szia lenne kedved beülni valahova, valamikor mert szeretnék megismerkedni veled. Aztán pedig jöhet a hobbi, suli, család, zene stb...(Legalább is ha valaki így csinálja az nekem pozitív ) 16/L
2012. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2es: Tehát ha valaki full ismeretlenként megy oda hozzád, akkor annak elég annyit mondania, hogy "Szia Lenne kedved velem beülni valahova?" és kész ennyi??? Már igent is mondassz és mész is (feltéve persze, hogy bejön)?
2012. júl. 21. 18:28
 5/7 anonim válasza:

Attól függ hol vagy. Pl Balatonon.. Odamész, odaállsz mellé kevésbé feltűnően, ha egyedül van, aztán egyszer csak megszólalsz pl: "jó a víz?voltál már bent?" ha normális a csaj, válaszolni fog. Ha szimpi vagy neki, ott marad. Ha okos, (nem feltétlen azt jelenti de ha esetleg szimpi agy neki) vissza kérdez.: "Igen, jó :) és te voltál már?" erre őszinte választ adsz, pl: voltam igen. /ha nem igaz a válasz, akkor is mondhatod/ : voltam vízibiciklizni is. De sajna egyedül. Nincs kdved velem tartani?

ÉS VAGY JÖN, VAGY NEM. A jelentése egyértelmű mindkettőnek :)

De ha ez nem segített, hétköznapibb helyen. Ugyan ezt teszed, mondjuk egy fagyizónál. Ha sorban állsz ugyanúgy állj oda, ha ül az asztalnál egyedül: kérdezd meg szabad e. Ne foglalkozz azzal hogy még 100 üres asztal van körülötte :) "milyet eszel?" ha nem kérdez vissza de válaszol, akkor is elkezdtheted mondani h te milyet. Ajánlj neki más fagyizót a környéken ahol még jó a fagyi. Ha nemtudsz, akkor valami sütizőt. Ha az sincs, mondd h milyen jót ettél Hévizen. Kár h nem kóstolta meg. Ha ismerkedős hangulatában van, kérdezd meg h "idevalósi" e, a környéken lakik e, vagy mi a kedvence. Hívd meg még egy körre, kísérd haza, de vigyázz ha látszik rajta hogy van barátja, férje, bármi, nehogy kellemetlen helyzetbe hozd.

Remélem tudtam segíteni :)

2012. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

5-ös válaszoló:

De még1, pl egy bevásárlóközpontba vagy, menj neki véletlen hogy felfigyeljen rád. Ha véletlen ki tudsz vmit verni a kezéből, még jobb. Vedd fel, add neki, érintsd meg a kezét, ha mosolyog, netán visszanéz, téblábolj körülötte mintha keresnél valamit és ha vmit nagyon keres kérdezd meg mit keres, segíthetsz e. Ha sok a cucca, kérdezd meg hozhatod e. Apró figyelmességek sosem ártanak. De ha egyik helyzet sem okés, akkor az utolsó, hogy "elnézést ne haragudjon. megigazíthatom a frizuráját?" de ez totál hülyeség maradjunk inkább az előzőknél :)

2012. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy mit mondasz neki! A lényeg, hogy valami frappáns legyen, és magabiztosan mondd!

Ne ilyen beszari, mindenen fennakadó legyél! Kisp öcs!

2012. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!