Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy "nem tudja még", hogy akar-e többet, nagy valószínűséggel melyik opció felé hajlik ettől még? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj, akinek kijelentettem, hogy beleestem. Csaj meglepődve nézett, és amit mondott, annak a lényege az, hogy őt ez most így váratlanul érte. És ő nem tudja, hogy mit akar, nála nem ilyen könnyű ez.

Szóval lényegében nem jutottam előrébb, abban maradtuk, hogy majd beszélünk még.


Általánosságban, ha egy csaj "nem tudja", tényleg gondolkodik még, mit érez, vagy csak nem akar megbántani?



2012. júl. 26. 13:59
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom... Valamilyen szinten biztos kedvel, jól érezzük magunkat egymás társaságában. Mielőtt elértünk a nemtudom-hoz, már lezdtem azt hinni lehet ebböl tényleg valami... De aztán lehet, (sőt, szinte biztos...) hogy csak haverkodni akar, semmi többet. Mondjuk jobban örültem volna, ha kertelés nélkül nemet mond. Ezt elmondtam neki is, de tartotta magát a nemtudomhoz.
2012. júl. 27. 18:53
 12/33 anonim ***** válasza:
szerintem olvass utána h milyen jeleket adnak a nők ha bejön nekik a pasi mert lehet h ráismersz 1-2re.kíváncsi is lennék h voltak-e jelek
2012. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Igazabol olyan tipikus "jel" nem volt. Sokat mosolygktt, jot beszslgettunk, de nem lt semmi extra. Tenyleg abban remenykedem, hogy varatlanul erte a dolog, es o meg ilyenre nem gondolt. Kertdm, hogyha ne
2012. júl. 28. 16:01
 14/33 A kérdező kommentje:

Elozo komment hibaiert bocsanat telorol vagyok, szoval az elozo komment utolso mondata:

..kertem, hogyha nem a valasza, mondja meg, nagyfiu vagyok es tulelem, de ragaszkodott a nemtudomhoz.

2012. júl. 28. 16:03
 15/33 anonim ***** válasza:

igen ez még jó is lehet.

nem érintett meg véletlenül,nem flörtölt?stb

2012. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Már nem is tudom... Szerintem nem, puszival váltunk el, és ennyi.


Remélem, hogy tényleg csak annyi, hogy Ő ilyen "rövid" (2-3 hét) idő alatt nem tudta meghatározni, hogy mit érez, ha érez irántam. Mivel személyesen már nem tudunk találkozni a nyáron, abban maradtunk, hogy ír... Ez volt lassan 4 napja.

2012. júl. 29. 22:18
 17/33 anonim ***** válasza:
Nem kellene töketlenkedned,nked kellene írni neki de sűrgősen.
2012. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem jobb kicsit pihentetni? Inkább "támadjak" most?
2012. júl. 30. 22:39
 19/33 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem támadás csak "ártatlanul" ráírsz és beszélgettek.

amúgy milyen messze laktok egymástól hogy nem tudtok találkozni?

2012. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akar megbantani:/de azislehet,h tenyleg hondolkodnia kel....baar..nemhiszem
2012. aug. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!