Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy "nem tudja még", hogy akar-e többet, nagy valószínűséggel melyik opció felé hajlik ettől még? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj, akinek kijelentettem, hogy beleestem. Csaj meglepődve nézett, és amit mondott, annak a lényege az, hogy őt ez most így váratlanul érte. És ő nem tudja, hogy mit akar, nála nem ilyen könnyű ez.

Szóval lényegében nem jutottam előrébb, abban maradtuk, hogy majd beszélünk még.


Általánosságban, ha egy csaj "nem tudja", tényleg gondolkodik még, mit érez, vagy csak nem akar megbántani?



2012. júl. 26. 13:59
1 2 3 4
 21/33 sam02 válasza:

Velem épp ugyanez történt meg.! Az egyik legjobb fiúbarátom , mellesleg volt osztálytársam bevallotta hogy szeret!

Nekem mint derült égből villámcsapásként ért mert sosem gondoltam volna hogy ő belém szerelmes.! én is kértem időt..ezt több jó barátommal is átrágtam, egységes válasszal:

Próbáld meg vele, nem veszthetsz semmit!

De én mégsem éreztem azt hogy én tényleg szerethetem, úgy mint ő engem ezért 1 hét után megmondtam hogy csak barát nekem, persze szebben!

Attól kezdve nem is beszéltünk szinte, majd egy szombaton elmentünk bulizni, és mikor este hazakísért / másik haverommal/ bevallotta hogy még mindig szeret /becsípve/..és hogy a mostani barátnője csak egy felejtős barátnő:/ tök szarul érzem magam, és azóta sem nagyon beszéltünk.://

Tehát ha ez neked véletlen nem sikerül semmikép ne hagyd veszni a a barátságotokat! :)

2012. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnéd ÚGY, akkor nem tenne úgy mintha mi sem történt volna. Jó fej vagy meg minden, jól el lehet veled tölteni az időt, szóval gáz lenne, ha nem lennél, de mást nem akar, és reméli, hogy te is elfelejted a dolgot.
2012. aug. 1. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Miért mit/hogy kellett volna tennie?
2012. aug. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
ÖÖÖÖÖ nem is tudom, kb. felhozta volna a témát legalább? Nem mondod komolyan, hogy te azt hiszed bejön még neki? Na mindegy, majd kinövöd.
2012. aug. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg tényleg gondolkodnia kell... Én személy szerint éveken keresztül törtem azon a fejem, h egy bizonyos illetőbe szerelmes vagyok-e vagy sem, és mind a mai napig nem sikerült dűlőre jutnom magammal... Mert mindig másképp érzem...

És szerintem arra ne várj, hogy fölhozza magától ezt a témát, mert nem tudom, milyen a lány de ha egy kicsit is félénk, akkor majd arra fog várni, hogy majd te... Szóval szerintem hagyj neki egy kis időt, aztán hozd fel újra.

2012. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Az a tervem, hogy néha dumálgatok vele facebook-on, aztán mivel egy suliba járunk, ott úgyis találkozunk. Ha valamilyen szinten érzem, hogy azért kedvel valamennyire, elhívom. Aztán vagy igent mond, vagy nemet.

És tényleg köszönöm, hogy időt szakítottatok a kérdésemre! :)

2012. aug. 1. 23:54
 27/33 A kérdező kommentje:
Ha van bmi tanácsotok, mi csináljak, vagy mit ne, szívesen fogadom. Azóta változás nincs, néha csetelünk. Tervem az, hogy suliban szepzember elején elhívom újra egy találkára, amire ha nemet mond, nincs kerdés, ha igent (ugye ilyen már volt, csak végül nem valósult meg) ott személyesen mindent meg tudunk majd beszélni, hogy viszonyul hozzám. Szerintetek jó lesz ez így?
2012. aug. 2. 22:39
 28/33 anonim ***** válasza:
szerintem igen :) akkor tiszta vizet önthettek a pohárba :)
2012. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
csak enm akar megbántani. ha akarna tőled valamit egy biztos igen lenne. még ah tényleg gondolkozik is. ha eddig nem döntötte el max. csak ráerőszakolná magát h igen de igazából nem szeretne.. akkor nem kéne gondolkoznia sem..
2012. aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
nem tudom eddig mire jutottál... de nállam a nem-et jelenti amikor kedvelem ,de nem akrom megbántani az illetöt.. :$ nehéz volt elmondani a srácnak hogy barátként kedvelem csak... és most haragszik rám mert arra számított h össze jövünk (biztos nagyon biztattam vmivel...) :( nehéz az élet...
2012. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!