Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy "nem tudja még", hogy akar-e többet, nagy valószínűséggel melyik opció felé hajlik ettől még? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj, akinek kijelentettem, hogy beleestem. Csaj meglepődve nézett, és amit mondott, annak a lényege az, hogy őt ez most így váratlanul érte. És ő nem tudja, hogy mit akar, nála nem ilyen könnyű ez.

Szóval lényegében nem jutottam előrébb, abban maradtuk, hogy majd beszélünk még.


Általánosságban, ha egy csaj "nem tudja", tényleg gondolkodik még, mit érez, vagy csak nem akar megbántani?



2012. júl. 26. 13:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
kérdező, kérünk update-et
2012. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Update: a vége az lett - meglepetés...! - hogy nem akar áltatni, nem hiszi, hogy akarna most többet. Szóval barát. Viszont mint barátot meg nem szeretne elveszíteni. Tömören ennyi...

Most még várok szeptemberig, úgyis egy suliba járunk, majd találkozok vele jópárszor, aztán ha a jó viszony megmarad, még megpróbálom mégegyszer elhívni. Ha akkor is nemet mond a "többre", hát ez van, marad a barátság.

2012. aug. 20. 13:52
 33/33 anonim ***** válasza:

"Viszont mint barátot meg nem szeretne elveszíteni."


Igen ez ismerős,bár én ilyenkor úgy vagyok vele, hogy akkor hanyagoljuk egymást és nem azért mert megsértődöm de milyen az már hogy tudod h ő tudja h akarsz tőle valamit és megy a jópofizás.

2012. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!