Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is tapasztalta már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már, hogy sajnos a hazugságokkal bizony sokkal többet lehet elérni a lányoknál?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokáig őszinte voltam a nekem tetsző, szimpi lányokkal, de rájöttem, hogy sokszor az őszinteség inkább hátrány és a lányok emiatt vagy kihasználtak vagy lekoptattak, de mióta elkezdtem kamuzni, hazudni, azóta sokkal sikeresebb vagyok fura mód a lányoknál.


Például sok kis tini kérdi a koromat 14-17 évesek és én simán hazudhatom, hogy csak 18 vagyok, pedig valójában már húszon is túlvagyok, de ha ezt elmondtam, akkor tuti lekoptattak a túl idős vagy hozzám szöveggel. Viszont, amikor élőben megláttak simán bevették, hogy annyi vagyok, amit mondtam, mivel fiatalos vagyok külsőre és ezt már régóta tudom és hasznosítom. Például volt, ahol gyereknek néztek és olcsóbb jeggyel automatikusan beengedetk. De ha sört vennék ott inkább hátrány, mert személyit kérnek, ha nem ismer az eladó.

A másik nagyon előnyös dolog, ha azt hazudom, hogy már tapasztalt fiú vagyok és volt legalább 3-4 barátnőm is, ha azt mondom, hogy még sosem volt, akkor egy lúzernek néznek és nem is rajonganak úgy értem. Arról nem is beszélve, ha megtudnák, hogy szinte még szűz vagyok, (egyszer szexeltem), akkor tuti egyből elkönyvelnének egy vesztesnek és nem vonzódnának úgy irántam, mint így.


JÓképű srác vagyok, de a lúzerségemet jobb titkolni, mert különben még ott tartanék, ahol pár éve is, még ennyire sem jutottam volna, mint most, hogy egyszerre több lány hiányol és rajong értem. Szinte már nem is kell tennem semmit és ők keresnek engem. De amíg őszintén bevallottam milyen tapasztalatlan vagyok és szűz, addig senkinek sem kellettem ennyire. Szóval lányok, ez miattatok kell tennem.



2012. júl. 28. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyébként nőknek ne higyjél, azt mondják hogy az őszinteség kell nekik mint látod, de ez nem igaz.
2012. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Na igen... csak ők "női praktikának" nevezik. De ha egyszerűen tojsz rá, rájönnek, hogy nem működik.
2012. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltatok, kedves megkeseredett férfiközönség, hogy épp azért tartotok itt, mert úgy gondoljátok, egy nővel nem szabad őszintének lenni? Nem merült még fel bennetek, hogy esetleg valamit Ti magatok is rosszul csináltok?


Talán csak azért tartotok itt, mert azt hiszitek, hogy ha hazudoztok és előadjátok a f*szacsávót, attól mekkorát nőttök egyes csajok szemében? Persze, biztos van ilyen is, de egy értelmes nő nem erre vágyik.

2012. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Bizony, a nők sem ártatlanok. A nők mindig mást mondanak, mnt, amit valójában gondolnak, éreznek. Például, ha egy lány azt mondja, hogy neki a kedves, hűséges, aranyos fiúk jönnek be, valójána a bunkó, nagydarab, izmos vadállatokra céloz. Tapasztaltam már nem is egy lánynál ezt. Sőt igazából mind egy rossz fiúra vágyik, ha külsőre nem is egyformák ízlésre.


Tudod a saját korosztályom nem hiszi el, hogy huszonéves vagyok, nekik én kisfiú vagfoyk a külsőm miatt. Itt csak egy pedofil hajlamú nőnél lenne esélyem, ami valljuk be ritka, bár ha igazán jó testem lenne, ami sajnos még nicns, de ha kigyúrom magam, akkor majd nedvesednek ők is rám, mivel a pofám az vonzó és szépek a szemeim is.

2012. júl. 28. 21:18
 15/21 anonim ***** válasza:

"Sőt igazából mind egy rossz fiúra vágyik"


Látod, kedves, épp itt tévedsz már alapból! Minden nőt ilyennek tituláltok, és, hogy őszinte legyek, egy pasi, aki alapból ilyennek skatulyáz be engem, nekem sem kellene! ;)

2012. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

ma 21:20


De te erről semmit sem tudsz, mert nem vagyok hülye, hogy a lányok orrára kössem ezt, akikkel ismerkedem. Ugyanúgy bekajáljátok a hülyeségeimet, ahogy a többi is, egyszerűen, mert jóképű vagyok és ez elég is, máris úgy tapadtok rám, mint a pióca. Ezt tapasztalom. A külső az elsődleges nálatok, aztán a hülye köcsög stílus. Én például a pimasz, szemtelen és egyben humoros jellememmel tarolok. Ez vált be a legjobban, de ha még bunkózom, meg leszarom a lányokat, akkor még inkább fokozom a vonzalmat, így működtök és kész. Ez tény. A hazugságokat meg ki is felejtettem.

2012. júl. 28. 21:38
 17/21 anonim ***** válasza:
89%

5,

"Mindenki hazudik, mert mindenki fél. Őszinte ember nincs. Aki azt mondja hogy ő őszinte, az hazudik."


most te is hazudtál?

vagy most őszinte vagy?

túl sok lett a kérdés

és túl kevés az agy.


én őszinte vagyok,

és leszarom a fejed,

verd saját magadra,

romlott apatejed.


és őszintén mondom neked,

hogy hülyeség a kérdés,

gondolj legalább arra,

ez a lánynak milyen sértés.

2012. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
én szívesen lennék őszinte ha ez bejönne a csajoknál... szóval nem velünk van a baj
2012. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Jól tippelem, hogy te vagy a 22 éves mégis 17-nek kinéző debreceni srác?


Az a probléma öreg, hogy buta, felszínes tinip_csákat fogsz ki, nem pedig szellemileg érett, érzelmes, intelligens NŐ-ket. Sosem lehetsz önmagad, ha folyton másként kell előadnod dolgokat, így pedig nem lesz normális párkapcsolatod, csak kavargatásaid.

2012. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy a kérdező írja. A külső vagy a pénz a legfontosabb nektek (ez emberfüggő, h melyik), aztán pedig a bunkó stílus. Kivétel nélkül, nem létezik olyan nő, akinek a kedvesség meg az őszinteség jönne be, csak ezt a legtöbben nem akarjátok elhinni.
2012. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!