Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is tapasztalta már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalta már, hogy sajnos a hazugságokkal bizony sokkal többet lehet elérni a lányoknál?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokáig őszinte voltam a nekem tetsző, szimpi lányokkal, de rájöttem, hogy sokszor az őszinteség inkább hátrány és a lányok emiatt vagy kihasználtak vagy lekoptattak, de mióta elkezdtem kamuzni, hazudni, azóta sokkal sikeresebb vagyok fura mód a lányoknál.


Például sok kis tini kérdi a koromat 14-17 évesek és én simán hazudhatom, hogy csak 18 vagyok, pedig valójában már húszon is túlvagyok, de ha ezt elmondtam, akkor tuti lekoptattak a túl idős vagy hozzám szöveggel. Viszont, amikor élőben megláttak simán bevették, hogy annyi vagyok, amit mondtam, mivel fiatalos vagyok külsőre és ezt már régóta tudom és hasznosítom. Például volt, ahol gyereknek néztek és olcsóbb jeggyel automatikusan beengedetk. De ha sört vennék ott inkább hátrány, mert személyit kérnek, ha nem ismer az eladó.

A másik nagyon előnyös dolog, ha azt hazudom, hogy már tapasztalt fiú vagyok és volt legalább 3-4 barátnőm is, ha azt mondom, hogy még sosem volt, akkor egy lúzernek néznek és nem is rajonganak úgy értem. Arról nem is beszélve, ha megtudnák, hogy szinte még szűz vagyok, (egyszer szexeltem), akkor tuti egyből elkönyvelnének egy vesztesnek és nem vonzódnának úgy irántam, mint így.


JÓképű srác vagyok, de a lúzerségemet jobb titkolni, mert különben még ott tartanék, ahol pár éve is, még ennyire sem jutottam volna, mint most, hogy egyszerre több lány hiányol és rajong értem. Szinte már nem is kell tennem semmit és ők keresnek engem. De amíg őszintén bevallottam milyen tapasztalatlan vagyok és szűz, addig senkinek sem kellettem ennyire. Szóval lányok, ez miattatok kell tennem.



2012. júl. 28. 20:40
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
jó régi kérdés, de végigolvasva a válaszokat... nem csodálkozom, hogy ezt gondolod, a mai tinilányoknak tényleg csak a pénz és a jóképűség a fontos. de lesz egy olyan lány, aki megváltoztatja a véleményedet a hazudozással kapcsolatban. tudom, mert tapasztaltam és tapasztalom, hogy egy kapcsolat csak akkor működhet, ha mindkét fél őszinte a másikhoz. persze ettől még mehetnek az egyéjszakás hancúrozások, de ha eddig 1 lánnyal voltál, nem hiszem, hogy ez számít neked. ha pedig nem ez kell egy lányban, akkor neked is őszintének kéne lenned. én biztos, hogy ezt értékelem egy fiúban, engem ezzel lehet levenni a lábamról, nem a pénzzel. egyébként 2 éve vagyok kapcsolatban, teljesen őszinték vagyunk, a fiú (22) is és én (16) is. nos, erről ennyit :D ha rendes csajt akarsz, akkor őszintének kell lenned. ha a r*bancok kellenek, nyomd csak a kemény dumát ;) 16/L
2013. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!