Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiatal lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és nagyon tetszik egy 11 lány.. Már évek óta tetszik nekem de mostanában több időt töltöttem vele és szerintem bele is szerettem.. Lehet hogy hülyén hangzik de ez komoly..!! Volt már kapcsolatom sok korombéli lánnyal de ez más.. Egy nap megkérdeztem a lányt hogy járna-e velem és azt mondta hogy igen de a másik nap azt mondta hogy mégsem mert mindenki velünk foglalkozik (iskolába) és ezt ő nem szeretné meg hogy fél (pl.: kézfogás,puszi,csók) és ezért nem.. És most nem tudom mit tegyek mert tudom hogy bejövök neki.. Egyszer próbáltam rábeszélni de nem sikerült.. Most pedig nem tudom mit tegyek.. Egyébként nem a perverz fajta vagyok ilyen dolog az eszembe sem jutna.. Nem vagyok gyerekes attól hogy beleszerettem egy fiatalabb lányba.. A lány simán kinéz 14-nek de viszont gondolkodásilag a korosztályához való szerintem.. Na hát azt szeretném megtudni hogy mit tegyek..??

Nagyon fontos nekem..

A kérdésre szeretnék választ kapni nem pedig pedofíliázós hülyeségeket mert ez nem az.. Az egyik lány osztálytársam egy 24 éves fiúval.. Az már az lenne de ez nem az..!!

Üdv.: Martin



2012. júl. 28. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

tényleg még nagyon gyerek egy 11 éves lány...Figyelj, én is voltam 11 éves, és tudom mivel jár... Ez a kapcsolat kb. így nézne ki: (pl.) aug. 02. Jártok -> aug. 04. csaj: Mi járunk??? dehogy is, én soha nem mondtam ilyeet!!!

Meg különben is, ha csókolódzni szeretnél, vagy randizgatni, nem ő a megfelelő partner rá... hidd el.... Mert egyrészt a szülei nem engednék randizni, stb....

Szoval sztem maradjatok meg jó barátok, és egy 2-3 év mulva kezdj ki vele, mert még nagyon kislány ehhez....

2012. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
oké 2-3 év múlva.. úgy is észre veszem ha érett már.. mármint nem olyanra gondolok..!! nem vagyok se pedofil se perverz.. köszi a tanácsot..!! :D
2012. júl. 29. 10:07
 13/13 A kérdező kommentje:
egyébként hozzá fűzöm anyám és apám között 11 év van..!! közöttünk meg 3 év..!!
2012. júl. 29. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!