Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, körülbelül hányból hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, körülbelül hányból hány lányt szólítotok le az utcán aki tetszik? Ha egy lány nagyon tetszik, miért nem meritek megszólítani?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi! :)
2012. aug. 2. 11:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

10-ből nullát


az ilyesmi nekem sose ment:D ehhez kell nagy beszélőke h csak leszólíts valakit, egy olyan helyen sokkal könynebb ahova eleve ismerkedni járnak az emberek.

2012. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Akkor az önbizalommal igen csak hadilábon állnak,ha így se mernek megszólítani? Amúgy az átlagosnál szebb lányokhoz nekem is kell egy kis bátorságot gyűjteni,hogy megszólítsam ha szabad a pálya:D
2012. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán. Mozgó célpontra nem lövök, mert ki tudja, hova kell mennie, és mennyire siet. Álló célpontnál meg az a kérdés, hogy én mennyire sietek, illetve van-e férfi a társaságában. Ha van, akkor felejtős.


24/F

2012. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Írtam már ki egy kérdést erről a problémámról, mindjárt belinkelem ha érdekel valakit. :) Hátha érthetőbbé válik a fiúk félelme velem szemben.. :/
2012. aug. 2. 13:25
 15/31 A kérdező kommentje:
2012. aug. 2. 13:26
 16/31 anonim ***** válasza:
Aha..,gondoltam,hogy ez van a háttérben,hogy az átlagnál is szebb vagy,és ezért tojnak be sokan,hogy megszólítsanak. Egyébként lehet,azért sem mernek odamenni hozzád,mert azt hiszik biztos beképzelt vagy,nem állsz le akárkivel,fent hordod az orrod,tipikus sztereotípiák a szép lányokra. Amúgy milyen magas nálad a mérce?
2012. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Rengetegből 0-át.
2012. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Igen, barátaim szerint is beképzeltnek nézek ki, de anyukám szerint csak azért, mert szép a tartásom és szép lány vagyok. De szerintem pont hogy kedves arcom van, nem tudom mi olyan ijesztő rajtam. :D
2012. aug. 2. 13:54
 19/31 A kérdező kommentje:
Naa, de látjátok fiúk, én is példája vagyok annak, hogy vannak lányok akik várják a bátor lovagot, aki odalép, megszólítja őket, és boldogan élnek míg meg nem halnak :D De ugyanakkor tudom hogy sok az olyan lány, aki egy életre elveszi a fiúk kedvét az ismerkedéstől. :(
2012. aug. 2. 13:56
 20/31 A kérdező kommentje:
Ja, a mércés kérdésre a válasz: Nálam nincs mérce.. legalábbis külső szempontjából. Bármilyen közhelyes, de nálam a belső a legfontosabb. Mert lehetne száz izompacsirtám, de ha egy értelmes szót nem tudnak kinyögni, nem sokra megyek velük.. :)
2012. aug. 2. 13:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!