Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, körülbelül hányból hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, körülbelül hányból hány lányt szólítotok le az utcán aki tetszik? Ha egy lány nagyon tetszik, miért nem meritek megszólítani?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi! :)
2012. aug. 2. 11:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő vagy hanem nagy kihívás....,inkább ez áll a gyávaság hátterében a fiúk részéről.
2012. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Egyébként pont ugyanazért nem mernek megszólítani amiért te őket, mosolyogni könnyű és várni hogy hozzádrepüljön valaki:)
2012. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Hát én félek megszólítani őket, és igazad van.. :D Nem könnyű, én is ilyen téren önbizalom hiányos vagyok, teljesen zavarba jövök ha fiúval kell beszélnem.. :D Csak a külsőm miatt így is sok a negatív vélemény rólam, mi lenne ha még meg is szólítanék egy fiút? Attól félek, hogy könnyűvérűnek tűnnék..
2012. aug. 2. 14:04
 24/31 anonim ***** válasza:
Neked nem is kell megszólítani,csak küld a jeleket feszt(mosoly,kacsintás,hajad csavargatása stb...),ezután már levadászunk téged,elvégre mi vagyunk a férfiak és él bennünk a vadászösztön;)
2012. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Úgy legyen! :D :) Csak akkor ne tessenek beijedni uraim! :)
2012. aug. 2. 14:58
 26/31 anonim ***** válasza:
OK;)
2012. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Shanokk ***** válasza:

Én majdnem minden nőt leszólítok az utcán, és általában 70%-ban elérem a célom!

Mindig ugyan azt a szöveget lököm!

"Bocsi, nincs egy kis apród?"

2012. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Látod a fiúk meg az elutasítástól félnek, és van benne igazság mert krva szar érzés.
2012. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

" fiúk meg az elutasítástól félnek, "


Én ezért megyek biztosra úgymond,ha látom a lányon,hogy rám van gerjedve:)

2012. aug. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Van fogalmad arról, hány jó csaj jön velem szembe az utcán csupán 10 perc alatt, aki tetszik is? Ha csak tizedével leállnék dumálni, akkor se érnék haza sose! Kábé olyan mint a halrajok meg a cápák esete: sokan kis hal összesereglik, és a cápa meg nem tud választani - a kis sprotnik ezzel védekeznek. Mit szólítgassak le egy olyan lányt, akiről fogalmam sincs, hogy ki fia borja?

Ettől függetlenül a buszmegállóban jöttem össze a mostani barátnőmmel is, csak naponta találkozgattunk, és beszélgettünk előtte. De akkor munkába mentem, és nem számított az idő... :-)

2012. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!