Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin beülsz egy helyre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Első randin beülsz egy helyre. Randi végén a pasi fizessen mindent vagy mindenki a saját maga számláját rendezze?

Figyelt kérdés

Kérdéseim:


1, Ciki, ha a randin ki-ki a maga számláját rendezi? (Persze megbeszélés alapján)


2, Bolond az a srác, aki mindig fizet a barátnőjének valamit? Ezzel megvan az esély, hogy elkényezteti a csajt, és ezután majd mindent megenged magának?


3, Olvastam egy régi könyvben, (Tudni illik, hogy mi illik? '60-as évekbeli könyv) hogy az illem úgy tartja, mindenki a maga számláját rendezi az első randin. Megállná még ma is ez az illem? Mennyiben tér el a mai "állapottól"? :D


4, Ti engeditek a csajotokat fizetni?


5, Beképzelt az a csaj aki mindent enged fizetni a pasijának?


(A NORMÁLIS válaszokat köszönöm!)



2012. aug. 3. 23:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Én az első randin nem szoktam felajánlani, hogy kifizetem a felét, mert a pasi úgysem hagyja. Így megspórolok egy vitát. Később persze úgy intézem, hogy ugyanannyit fizessek, mint a pasi, mert nem szeretek másokon élősködni.

21/L

2012. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nyolcas válaszolónak: Ott a pont szerintem is :)
2012. aug. 3. 23:45
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Általában ez úgy történik, hogy a fizetés előtt a lány rákérdez vagy előveszi a pénztárcáját. Ekkor a következő szokott lejátszódni:

- Hagyd, fizetem!

- Kifizetem a részemet.

- A legközelebb majd te fizetsz, OK?

- Rendben.


Ez mindig bejött, mindig én fizettem és nem szokott tovább tartani a vita. De van olyan, mikor eszébe sem jut fizetni. Ha butácska a lány, akkor le akar húzni. Ha értelmes (tanult, stb.), akkor látja, hogy úgysem engednéd fizetni. Ez utóbbival nincs gond. Gyakorlatilag egy pillantással lekommunikáltuk.

Aztán van olyan, aki nagyon-nagyon fizetni akar. Nála valószínű, hogy ez volt az utolsó randi.


Első randira ne költs többet 1000-1500 forintnál. (Egymást követő 3 napon volt randim különböző nőkkel. Az egyik randi majdnem 5000-be került. A heti 3 randi a hónap végére 60e lett volna, ha tartom ezt a szintet. A közel semmiért ez egy kicsit drága.)


Ha nagyon fizetni akarja a részét, akkor engedd meg neki!

2012. aug. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. aug. 5. 22:59
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
ezzel én elve úgy vagyok, hogy az első és esetleg még a második randin se menjünk fizetős helyekre, mert én nem engedném, hogy a pasi fizessen mindent! Lehet, hogy ilyen a neveltetésem, hogy mások helyett is spóroljak, de én tuti, hogy fizetném a sajátomat. :D 17L
2012. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
16-os válaszolónak: Akkor te tényleg korrekt vagy :) Köszi a választ!
2012. aug. 7. 15:09
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem engedek nőt fizetni, ez nem feltétlenül jó megoldás, de nekem fizikai fájdalmat okozna, ha a nő fizet.Van olyan lány is, akivel kizárólag barátok vagyunk, ő nagy nehezen néha rá tud venni, hogy 1 italt fizethessen.

A '60 évek módszerei csak kevés nőnél működnek, ugyanis 2012 van...

És szerintem amúgy nem gáz a fele-fele, csak én nem szeretem...

2012. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17-es válaszolónak: Én is jobb szeretem ha én fizetek!
2012. aug. 16. 17:12
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A férfinak illik fizetni, a nőnek nem illik elvárni.
2012. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%

Na képzeljétek el,én hogy jártam! Első randikon észrevettem, hogy a pasi nem nagyon szívesen hív meg,de hát elfogadom, hogy lehet nehéz helyzet, válságos időszak.Ezért igyekeztem úgy rendezni, hogy ha meghívott , később visszahívtam.Legutóbb táncolni mentünk, és kértem , tegyen el némi pénzt-pénzemet!- a zsebébe.Úgy gondolkodtam, úgyis meghív majd,de ha nagyon szomjas leszek,ne húzzam le túlzottan.Végén úgy alakult, hogy én hívtam meg magunkat egy italra-megmaradt egy ezres, amit ő nagylelkűen eltett magának,nem adta vissza.


Nekem,nőként olyan jó érzés, ha a pasi meghív valamire.Azt érzem,hogy törődik velem, nem smucig,melegség önti el tőle a lelkemet.Persze aláírom, hogy nem élünk egyszerű világot, és mindennek van határa,de azért ez a húzás durva volt.

2012. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!