Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok visszafogott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok visszafogott életvitelű, semleges, konzervatív lányokat?

Figyelt kérdés

Sokan talán a négy fal között vannak otthon, de akkor mégis, hogyan ismerhetnék meg ilyen lányokat? Nem vagyok vallásos, úgyhogy nem választhatok vallás alapján párt. A könyvtárakban meg megzavarnám a lányokat. Színházba talán csak idősebbek járnak. Egyszerűen olyan lehetetlennek érzem, hogy találjak egy olyan "natúr" lányt, akinek nincs semmilyen irányzata, nem dohányzik, szeretne komoly kapcsolatot, megbízható, kedves stb. Nem kellene nekem semmi extra, csak legalább annyira legyen szép, hogy ne taszítson.

Akik ilyenek, de már van párjuk: hol ismerkedtetek meg? És hogyan?



2012. aug. 11. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
A múltban találsz már csak ilyeneket.Akik vannak még ilyenek csak bányászszörnyetegek.
2012. aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az eddigi 21 évem tapasztalata szerint az első válaszoló véleményét meg tudom erősíteni. Csak a remény kelt még bennem olyan illúziót, hogy léteznek még ilyenek, csak én nem találtam meg őket. :(
2012. aug. 11. 22:37
 3/14 anonim ***** válasza:

ez hülyeség h az ilyen lányok bányarémek lennének!

ha suliba jársz akkor ott néz szét jobban,mert általában a visszafogott lányokra szinte senki sem figyel fel,ezért néz szét jobban :) munkahelyen ,most itt a nyár - strandokon

2012. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mondjuk tényleg vannak csunyább kövérebb lányok akik emiatt visszahuzodóbbak
2012. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Az egyetlen, amiben eltérek az ideálodtól, az a dohányzás, viszont nem iszom és bulikba se járok. 5 éves kapcsolatom van és nem vagyok kövér. :D Vannak olyan lányok, akik nem buliznak, a hobbijukat is otthon gyakorolják, hűségesek, egyszerűek, elég nekik egy társ, nem akarják végigpróbálni az összes pasit, a gondokat inkább megoldják ahelyett hogy máshoz menekülnének, stb. Csak nehéz minket megtalálni, mert nem járunk társaságba. (Saját példámból kiindulva a barátnőmmel operába is mentünk már, moziba. vagy épp náluk / nálunk vagyunk- 10- ből 9 alkalom az utóbbi.) Mit mondjak... Nehéz dolgod lesz.
2012. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nézd,19 vagyok és ,,natúr". Szeretek olvasni,ezért gyakran megyek könyvtárba. Én szívesen járok színházba is. Nem dohányzom,utálom,ha a környezetemben valaki holtrészegre issza magát..szerintem ez visszataszító. A környezetem mindig azt mondja,hogy szép vagyok,de elég sokáig nem hittem nekik,még egy nap belenéztem a tükörbe,mosolyogtam és feltűnt,hogy nagyon szép a mosolyom,ha boldog vagyok a szemeim is csillognak(ezt minden férfi ismerősöm megerősítette). De nem fogsz olyat találni,aki szívesen ismerkedne veled,ha azt írtad,hogy ,,legalább annyira legyen szép,hogy ne taszítson." Ha így állsz a dolgokhoz nem fogsz ilyen valakit találni,és ezt saját magadnak köszönheted. Ebből amit írtál nekem az jön le,hogy mindenáron nőt akarsz.
2012. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, csupán nem feltétlenül a külsőre megyek rá. Nem kell, hogy a legszebb legyen, egy átlagos kinézetű megfelel nekem. Nem kell, hogy fesse a haját, hogy sminkelje magát, hogy magassarkúba járjon, hogy a legdrágább parfümöket használja, hogy modellkedjen stb. Baj az, hogy most egy normális, visszafogott, megbízható, nem feltűnősködő lányt keresek?
2012. aug. 12. 01:04
 8/14 anonim válasza:
100%
Természetesen nem! Lányként mondom,örülök nőnemű társaim nevében,hogy van még ilyen fiú!
2012. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom, nem lesz egyszerű...

Azért azt hozzáfűzném, hogy szerintem nem illik nőkről/lányokról úgy beszélni hogy "átlagos kinézetű".

Minden nő szép! Csak kinek mi tetszik, ugyebár...

2012. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem még van sok ilyen lány, csak ők nincsenek a figyelem középpontjában :) és van köztük szép, kevésbé szép is.
2012. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!