Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok visszafogott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok visszafogott életvitelű, semleges, konzervatív lányokat?

Figyelt kérdés

Sokan talán a négy fal között vannak otthon, de akkor mégis, hogyan ismerhetnék meg ilyen lányokat? Nem vagyok vallásos, úgyhogy nem választhatok vallás alapján párt. A könyvtárakban meg megzavarnám a lányokat. Színházba talán csak idősebbek járnak. Egyszerűen olyan lehetetlennek érzem, hogy találjak egy olyan "natúr" lányt, akinek nincs semmilyen irányzata, nem dohányzik, szeretne komoly kapcsolatot, megbízható, kedves stb. Nem kellene nekem semmi extra, csak legalább annyira legyen szép, hogy ne taszítson.

Akik ilyenek, de már van párjuk: hol ismerkedtetek meg? És hogyan?



2012. aug. 11. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akadnak még bőven, hidd el:) Jelen!és nagyon sok barátnőm hasonló. Kivéve, hogy én dohányzom..de már próbáltam lerakni, csak támogatást nem kaptam:// Mindegy, nem ez a lényeg:) Az egyetemen úgy vettem észre elég sok az ilyen lány, keresgélhetnél ott is. Ja és én is jártam színházba..22 vagyok, az még nem idős:P
2012. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy!
2012. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Normális lányokat nem feltétlenül otthon kell keresni. Én személy szerint nem vagyok bulizós, sőt, diszkóba sohasem megyek el. Cigarettát soha szájamba sem akarom venni, úgy érzem, nincs szükség rá. Szeretem a színházat, és mindenekelőtt a zenét. És mégsem ülök folyton otthon. Táncházas vagyok, zenélek, táncolok, jól érzem magam, és óvakodom a bunkó pasiktól. 20/L
2012. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen lány vagyok :) tényleg nehéz így ismerkedni
2012. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!