Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig kell még játszanom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell még játszanom, a kemény, érzéketlen fiút, mikor találok már olyan lányt, akinek, ha kimutatom az érzéseimet, nem fog megunni és elhagyni vagy megcsalni mással?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy bunkó, rossz fiúként sokkal sikeresebb lehetek a lányoknál, de már nagyon unom, mert ez nem én vagyok. Valójában épp az ellentétje, a tipikus jó fiú vagyok, nagy szívvel. Mégis, amikor úgy ismert meg egy lány, hogy jó fiú vagyok, egy sem tartott többre egy aranyos, kedves srácnál és senki sem akart velem járni. De mióta rossz meg elérhetetlen pimasz, szemtelen, érzéketlen vagyok, azóta egészen hihetetlen mód sikeres lettem még szép lányoknál is!

2012. aug. 15. 20:12
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:
100%

szerintem keverd ezt a 2 stílusodat.


Szerintem nagyon unalmas vagy nekik tündérfiúként!

amikor kell legyél férfias határozott kemény, ha meg arra vágyik akkor legyél kedves törődő.

2012. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez jó ötlet hogy keverd a kettőt..találd meg az arany középutat, az a legjobb!:)

20/L

2012. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Előttem elsirta magát az egyik barátom, hogy ő nem akar elvesziteni meg minden. Én viszont sose sirtam előtte, ő többször is előttem. Igy kicsit úgy éreztem, hogy övé a csaj szerep enyém meg a fiú. Azóta nem kellenek érzékeny gyerekek. A férfi az legyen férfi :)
2012. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Szerintem add önmagadat. Egy lány saját magadért szeressen ne a színészi lényedért. Ha jönnie kell annak a lánynak, akkor jönni fog, aki Téged fog szeretni, nem azt, akivé tudod magad változtatni. Majd megtalálod a hozzád illő lányt, nyugi!
2012. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A mai lányok többsége sajnos ilyen...aki elérhetetlen az kell neki...sőt aki megalázza,húzza őt. Fordítva kéne,hogy legyen,de akkor sem olyan szinten hogy bunkóskodni és szemtelennek lenni..:/ sajnos ez van ,beteg egy világ van...

Kérdésedre nem tudok válaszolni,hogy meddig kell még játszanod ezt,de szerintem ne játszd meg magad,hiszen rosszul érzed magad tőle,vannak még rendes lányok ,normálisak akik értékelik a normális pasikat,sőt rájuk várnak..csak kevesen vagyunk:D

20/L

2012. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond, ha egy pasi figyelmes, gyengéd, érzékeny, érzelmes... ha mellette határozott, céltudatos, nem "nyálas", és képes irányítani a kapcsolatban - mert azért szeretnék NŐ lenni mellette, és akkor lehetek igazán nő, ha ez mind megvan benne. Mázlista vagyok, mert a barátom pont ilyen. :)
2012. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Na úgy tűnik továbbra is adnom kell a tapló állatot. Sebaj, úgysincsenek már rendes lányok. Csak dugásra használom őket, mert amúgy mind megcsalna, ha rendes lennék hozzájuk. Ez van, ez tény. Nem egy ilyen esetet tudok. A lányok nem jók, csak a dugás miatt kellenek és csá. Ez a szemét hozzáállás segít engem, hogy bunkó szerepet tudjak játszani.
2012. aug. 15. 21:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Vannak még normális lányok, ne add fel! Ne állj be a sorba, légy kivétel. Ha máshogy nem, egyedül mutasd meg, hogy milyen legyen a világ. Lehet, hogy valakinek Te vagy a példaképe, vagy valaki belőled erőt tudna meríteni... megtalálod a normális lányt Magad mellé!
2012. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem dobd el magadtól a bunkó énedet. Én magasról leszarom az olyan fiúkat.

Nekem azok jönnek be, akiken alapból is látszik, hogy rendesek és romantikusak. Nekem ez nagyon fontos és sok lány ismerősöm van még így ezzel.

2012. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudod mennyire visszataszító, ha egy fiú bunkó? Az ilyenekre rá sem nézek. Az előző barátom nyámnyila volt, mégis szerettem, mert kedves, gyengéd és hűséges volt hozzám. Én, újból egy ilyen hasonló természetű fiút szeretnék és nem egy olyat, aki csak a saját önérzete és büszkesége miatt csak szexre használja fel őket.
2012. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!